Foto: Pexels

Bērnu slimnīcas Vecāku mājai no apdrošināšanas polisēm ziedo 25 000 eiro 0

Apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (BTA),maijā aicināja klientus kopīgi iesaistīties sociāli atbildīgā akcijā, kuras laikā no katras iegādātas polises viens eiro tiks ziedots Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku mājai, informē uzņēmumā. Kopumā tiks ziedoti 25 176 eiro.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
“Jūs aizbraucāt, bet kaut ko šeit uz ēdamgalda aizmirsāt!” – kempingā paviesojušies “sivēni”? 78
Lasīt citas ziņas

“Šobrīd ir ļoti daudz institūciju un cilvēku, kuriem ikviens no mums var palīdzēt kaut vai ar mazumiņu. Akcijas laikā aicinājām klientus būt atsaucīgiem, iegādāties apdrošināšanas polises no kurām 1 eiro tiek ziedots Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Vecāku mājai.

Atsaucība bija liela un BTA ar milzīgu gandarījumu tuvākajās dienās veiks pārskaitījumu Bērnu slimnīcas fondam,” norāda BTA Valdes locekle Evija Matveja.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Darbs Vecāku mājā nekad neapstājas. Arī šobrīd, kad atbalsta grupas un dažādu pasākumu norise ir ierobežota, mēs meklējam cita veida iespējas, kā vecākiem palīdzēt un radīt drošības sajūtu. Jo mammas un tēta klātbūtne bērnam slimības laikā ir ļoti svarīga, taču vecāki, veltot visu uzmanību bērnam, bieži vien paši par sevi aizmirst.

Tāpēc Vecāku mājā darām visu, lai arī mammām un tētiem būtu iespēja atgūt spēku un izturību, jo atpūties un enerģiju atguvis vecāks arī savu bērnu spēs labāk atbalstīt.

No sirds pateicamies BTA par iniciatīvu un ziedojumu, kas šajā krīzes laikā mums ir ļoti, ļoti nozīmīgs!,” pateicību pauda Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

“BTA iestājas par laimīgu bērnību, arī tad, ja jāpiedzīvo kāda ne īpaši patīkama pieredze un atveseļošanās. Tieši tādēļ Vecāku mājai ir jābūt un jāturpina iesāktā misija – radīt māju sajūtu projām no mājām –, ko BTA atbalsta arī finansiāli, nodrošinot apdrošināšanu Vecāku mājai un ieguldot līdzekļus mājas attīstībai un veiksmīgai darbībai” uzsver E. Matveja.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.