Publicitātes foto

26. septembrī Valmierā bezmaksas tikšanās ar grāmatas “Dziedinošas dzemdības” autori Lindu Rozenbahu 0

Pievieno LA.LV

26. septembrī Valmierā notiks tikšanās ar dūlu, grāmatu “Gaidības un radības ar prieku” un “Dziedinošas dzemdības” autori, Veselam.lv redaktori Lindu Rozenbahu un vecmāti Rudīti Brūveri.

Kokteilis
Viņi būs kā pazuduši cilvēki – šīs 4 zodiaka zīmes šopavasar zaudēs galvu mīlestības dēļ 1
Kokteilis
Slepenais likteņa kods: kāda patiesība slēpjas cilvēka dzimšanas datumā
Veselam
Ne tikai atmiņas zudums: ārsti atklāj sešas slēptās demences pazīmes, kuras bieži tiek ignorētas
Lasīt citas ziņas

Tikšanās notiks Valmieras integrētajā bibliotēkā no pulksten 17.00.-19.00.

Varēsiet klausīsities kādu no grāmatā publicētajiem dzemdību stāstiem autores lasījumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sarunās par un ap dzemdībām, par to kā tām gatavoties, kā piedzīvot un kā iespējama dziedinoša pieredze piedalīsies arī vecmāte un biedrības “Ģimenes Šūpulis” izveidotāja Rudite Brūvere un dalīties ar savu dziedinošo stāstu aicināts ikviens.

Mīļi gaidīti gan topošie un jaunie vecāki, gan vecvecāki un citi interesenti.

Dalība bezmaksas.

Pieteikšanās: [email protected], 26677190

Dažāda veida tikšanās ar Lindu Rozenbahu notiks arī citviet Latvijā: Siguldā, Rīgā, Saldū, Jūrmalā, Dobelē. Vairāk informācijas: www.gaidibas.lv

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.