FOTO. Vīrietis apgalvo, ka slepena eksperimenta ietvaros pabijis 2118. gadā: kā pierādījumu viņš atvedis foto 0
Gados vecs vīrietis, kurš apgalvo, ka ir Aleksandrs Smits, nācis klajā ar skaļu paziņojumu – viņš it kā piedalījies slepenā laika ceļošanas eksperimentā un pabijis 2118. gadā. Kā tur izskatījās?
Pēc viņa teiktā, eksperiments noticis 20. gadsimta 80. gadu sākumā, un viņš bijis viens no pirmajiem, kam izdevies ielūkoties nākotnē, teikts ārzemju portāla Mirror publikācijā.
Vīrietis apgalvo, ka bijis spiests slēpties, jo baidījies no vajāšanas. Vienā no video viņš norādījis, ka izlēmis atklāt detaļas tikai pēc vairākiem gadu desmitiem, kad “pasaule, iespējams, ir gatava dzirdēt patiesību”.
Pēc viņa teiktā, viņš ceļojis no 1981. gada uz 2118. gadu slepenas operācijas ietvaros un kļuvis par nākotnes cilvēces liecinieku.
Par galveno pierādījumu savam teiktajam Smits uzskata izplūdušu fotogrāfiju, kuru viņš it kā atvedis no nākotnes.

Attēlā, kā viņš apgalvo, redzama nezināma pilsēta ar augstām, zaļām un neparastas formas būvēm. Viņš norādīja, ka arhitektūra neatgādina nevienu mūsdienu megapoli un ka foto uzņemts pilsētas nomalē pirms tās apmeklējuma.
Slikto attēla kvalitāti viņš skaidro ar “izkropļojumiem, ko radījusi pārvietošanās laikā”. Tāpat viņš apgalvo, ka oriģinālais attēls ticis konfiscēts, taču viņam izdevies saglabāt kopiju.
Smits arī aprakstīja, kāda, viņaprāt, būs pasaule nākamajā gadsimtā. Viņš apgalvo, ka cilvēci sagaida nopietnas klimata pārmaiņas, tiks izmantota jauna un universāla valoda un pirmo reizi pieredzēsim kontaktu ar ārpuszemes civilizācijām.
Izdevums norāda, ka šis stāsts izraisījis plašu rezonansi un licis uzdot daudz jautājumu, taču pārliecinoši pierādījumi vīrieša apgalvojumiem pagaidām nav sniegti.



