Foto: Pexels

Šis ir ideāls laiks, lai sāktu jaunus projektus! Horoskopi no 23. aprīļa līdz 6. maijam 0

Auns

Aprīļa noslēgums jūsu ikdienā būs diezgan romantisks posms. Cilvēki, kas neatrodas attiecībās, sāks intensīvi domāt par tām, savukārt attiecībās esošie pievērsīs īpašāku uzmanību, labs laiks, lai tās stiprinātu. Saziņa būs tieša, skaidra un godīga. Iespējams, ka ikdienā parādīsies kādi neatrisināti konflikti, un tas var izraisīt negaidītas garastāvokļa izmaiņas. Uzmanieties no tā, jo spriedze var izraisīt nekontrolētu emociju izvirdumu.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Vēršiem modīsies lielas atbildības jūtas un milzīga pārliecība, tāpēc iemantosiet cieņu sabiedrībā. Ja būsiet negodīgas izturēšanās liecinieks, tad bez vilcināšanās iejauksieties. Pavasaris dāvā jums lielu pašpārliecinātību, kura palīdzēs mīlestībā un karjerā visa aprīļa perioda laikā. Gandrīz katrs Vērsis šo enerģijas plūsmu veiksmīgi izmanto savā labā. Bet esiet piesardzīgs, jo saspringtās situācijās tas var izraisīt nekontrolējamu emociju eksploziju vai greizsirdību.

Dvīņi

Aprīļa noslēgums gādās par jūsu garīgo enerģiju. Būs labas komunikācijas prasmes, kas izpaudīsies gan attiecībās, gan darbā. Taču esiet piesardzīgi, lai nepateiktu ko tādu, kas vēlāk jānožēlo. Dvīņi attālināti izbaudīs tuvāko draugu kompāniju, sarunājoties ar tiem. Brīžiem var pazust objektīvu lēmumu pieņemšanas spējas, tāpēc padomājiet divreiz, pirms izdarāt svarīgu izvēli. Labs laiks mācībām, jaunu prasmju apgūšanai.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Jūs iedvesmos katrs solis, tāpēc šis ir ideāls laiks, lai sāktu jaunus projektus. Ļoti labi veiksies darbā, un, iespējams, varētu saņemt paaugstinājumu. Partnerattiecības uzplauks, taču esiet piesardzīgs, lai pārāk nesaplūstu ar partneri un nekļūtu savā ziņā atkarīgs. Tas varētu nobiedēt partneri. Ja jums ir bijušas problēmas ar komunikāciju, neuztraucieties, viss mainīsies. Pirms katra nopietna lēmuma novērtējiet plusus un mīnusus, tikai tad rīkojieties.

Lauva

Šajā laikā uzmanieties no pārspīlētiem, emocionāliem uzliesmojumiem ikdienā. Darbā jūs izjutīsiet lielu spiedienu un atklāti parādīsiet savu neapmierinātību. Varētu šķist, ka jūs ar nodomu vēlas ievilkt konfliktos. Jums ir nepieciešams rast mieru un līdzsvaru, tāpēc koncentrējieties uz savu fizisko ķermeni – ievērojiet veselīgas ēšanas paradumus un ieviesiet ikdienā fiziskās aktivitātes. Ar šādu rīcību jūs vieglāk pavadīsiet mēneša pēdējās nedēļas.

Jaunava

Jūsos pamodīsies kaislība un aizrautība. Darbā spīdēsiet spilgti, jūsu temps iegūs jaunu enerģisku impulsu. Taču pārmērīgam entuziasmam var būt arī pretējs efekts. Pavasaris virzīs jūsu uzmanību uz personīgo dzīvi, jums arī var būt sajūta, ka zaudējat kontroli, un parādīsies trauksme. Tāpēc koncentrējieties uz savām attiecībām, pamaniet to, kam neesat pievērsuši uzmanību līdz šim. Jutīsieties droši kompānijās, kas jums ir pazīstamas.

Svari

Šajā periodā lieliski ir sākt nodarboties ar treniņiem neatkarīgi no tā, vai tie ir vienkārši vingrinājumi vai aizraušanās ar skriešanu. Jums būs tik daudz enerģijas, ka, iespējams, nespēsiet sevi nomierināt, kas varētu izraisīt bezmiegu. Tādēļ izsmeliet savas fiziskā spēka rezerves, savukārt prāta iztukšošanai varat aizrauties ar kādu radošu nodarbi. Labs laiks, lai novērstu iepriekš radušos šķēršļus komunikācijā. Izmantojiet šo iespēju savā labā!

Skorpions

Jūs interesēsieties par daudzām lietām, vienalga, vai tā ir ēst gatavošana vai kvantu fizika. Tomēr paturiet prātā, ka nav svarīga kvantitāte un daudz interešu, ir svarīgi, lai šīs intereses jūs piepildītu. Ja sapņojāt par ilgtermiņa attiecībām, izskatās, ka zvaigznes parādīs jums potenciālo partneri – un ne tikai vienu vien. Bet esiet piesardzīgs, lai mīlestības noskaņas nenovērš jūsu uzmanību no darba pienākumiem. Šobrīd tā nav laba ideja.

Strēlnieks

Jutīsiet spēcīgu vēlmi stiprināt ģimenes saites un draudzības. Būs daudz garīgās enerģijas, to vislabāk izmantojiet darbā. Varētu rasties daudz interesantu ideju, kā pilnveidot vai uzlabot ikdienas darbu izpildi. Sajutīsiet vēlmi apgūt ko jaunu, tāpēc lielāko daļu sava brīvā laika pavadīsiet, lasot vai attālināti piedaloties interesantos kursos. Modīsies arī nepieciešamība pēc aktīva dzīvesveida, izmantojiet to.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Jums ģimene būs priekšplānā. Iespējams, neizvairīsities no konfliktiem, kas nedaudz satricinās jūsu attiecības ar ģimenes locekļiem, radiem. Lai gan jūs vēlēsieties būt objektīvs, tas biežāk nebūs iespējams. Centieties pēc iespējas vairāk atpūsties. Savukārt šajā periodā jums nebūs problēmu ar komunikāciju sabiedrībā. Pateicoties tam, vientuļie Mežāži beidzot iegūst iespēju atrast mīlestību. Būs daudz romantikas vai pat ilgtermiņa attiecības.

Ūdensvīrs

Modīsies nemiers, un tāpēc jutīsiet, ka nevarat nostāvēt vienā vietā un mierā. Šādā stāvoklī jūs nevarēsiet pabeigt iesāktos projektus un darbus, tāpēc jums ieteicams labāk palēnināt ikdienas tempu. Ļoti piemērotas būs pastaigas, kā arī vingrošana un citas aktivitātes, kas nomierinās jūsu prātu un sakārtos domas. Pavasaris nāks ar darba jautājumiem, un, ja neesat apmierināts ar savu šodienas darbu, šis ir īstais laiks pārmaiņām.

Zivis

Rūpējieties par savu finanšu pārvaldību, jo aprīļa beigas var nest neparedzētas izmaksas. Ja izveidojāt finanšu rezervi, iespējams, šajā periodā to iztērēsiet. Varētu būt nepieciešams samaksāt par vairākām lietām uzreiz, kas jums liks izskatīt aizņēmuma iespējas. Meklējiet finansiālu atbalstu ģimenē. Var saasināties veselības jautājums, tāpēc jums vajadzētu atgriezties pie sporta režīma un veselīgas ēšanas, ja tas palicis novārtā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.