M. Ozoliņa "50 dolāru randiņa" filmēšanas aizkulises

Motociklu vasara turpināsies – Miks Ozoliņš Latvijā uzfilmējis jaunu sērijveida šovu “50 dolāru randiņš” 10

Kalifornijā dzīvojošais režisors, autors, un raidījumu veidotājs Miks Ozoliņš vasarā uz brīdi paspējis iegriezties Latvijā, lai uzņemtu moto ceļošanas raidījumu “50 dolāru randiņš”, kurā viņš uz sev iecienītā Harley-Davidson markas motocikla apceļo Latviju un iepazīstas ar vietējām piedzīvojumu meklētājām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Katrā sērijā Miks tiekas ar kādu daiļā dzimuma pārstāvi, kura viņam atrāda savu dzimto vai labi pazīstamo pilsētu. Abiem kopā ir jāizdomā, kā, nepārsniedzot 50 dolāru budžetu, aizraujoši pavadīt laiku. Lai arī sērijās iemirdzas romantikas spuldzīte, raidījums vēsta par to, kā dažādās Latvijas vietās var lietderīgi pavadīt laiku, neieguldot pārlieku lielus līdzekļus.

Atmosfēriskumu raidījumam piešķir arī tas, ka pārvietošanās notiek uz motocikla.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Randiņu filmēšana noritēja tā, ka labāk nevarētu vēlēties! Laikapstākļi bija lieliski, viss gāja kā pa sviestu. Ar četrām meitenēm tika sarunāti tālākie randiņi, tāpēc par to, ka ekrānā redzamā savstarpējā ķīmija ir īsta, skatītājam nebūs jāšaubās,” par sēriju filmēšanu pastāstīja Ozoliņš.

Miks piebilst: “Virspusēji šis vienkāršais koncepts ir par brīvības sajūtu, ceļošanu un randiņiem, taču mans patiesais mērķis ir ar pozitīvismu un spontānumu iedvesmot cilvēkus iziet no savas komforta zonas, lai izbaudītu dzīvi košāk – vai tas būtu uzaicināt kādu īpašu cilvēku uz randiņu, vai arī, vērojot mūsu piedzīvojumus, doties ceļot, apzinoties, ka nemaz tik daudz naudas tam vienmēr nevajag.

Nepieciešama forša kompānija un zināšanas, ko konkrētajā pilsētā var interesantu sadarīt!”
Kopumā raidījums vedīs cauri sešām Latvijas pilsētām, iepazīstinot ar sešām daiļavām.

Raidījumu jau no decembra varēs redzēt nākamās paaudzes televīzijā Go3.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.