Pēteris Apinis
Pēteris Apinis
Foto – LETA

Oktobra vidū plāno vēlēt jaunu Ārstu biedrības prezidentu 0

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) 18.oktobrī sasauks biedru pilnsapulci, kurā vēlēs jaunu LĀB prezidentu, aģentūra LETA uzzināja biedrībā.

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Kandidātu prezidenta amatam var izvirzīt līdz 4.oktobrim ar vismaz 50 biedru parakstītu iesniegumu, kas jāiesniedz biedrības valdei.

Pilnsapulces darbakārtībā ir arī viceprezidentu vēlēšanu rezultātu apstiprināšana un valdes vēlēšanu rezultātu apstiprināšana.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā norāda LĀB, ja biedru pilnsapulce nebūs lemttiesīga kvoruma trūkuma dēļ, atkārtota biedru pilnsapulce notiks 21.novembrī.

Šoruden Pēteris Apinis pametīs Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) vadību. “Man termiņš beidzas 23.novembrī, un es esmu cita darba meklējumos,” intervijā “Neatkarīgajai” teicis Apinis.

“Lielākā problēma ir apstāklī, ka es Latvijas medicīnā neesmu mācējis nosargāt sabiedrības veselības pamatprincipus: vienlīdzību un pieejamību. Neesmu mācējis saglabāt dialogu ar ministriju, kurā vairs nestrādā neviens medicīnas speciālists.

Neesmu mācējis pārliecināt ministriju, ka naudu, ko valsts papildus iedevusi medicīnai – šogad aptuveni 200 miljonu – nav jāizpļekarē, bet ar to jāpalielina algas. Vārdu sakot, jānāk jaunam līderim, kurš, iespējams, varēs kaut kādā mērā pārliecināt visgudrāko, visu zinošo ministri un paštaisnos ierēdņus,” aiziešanu motivējis Apinis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.