OMICRON – kas tas par zvēru? 15 jautājumi un atbildes 17

2021. gada novembrī Pasaules Veselības organizācija (PVO) pirmo reizi identificēja Covid-19 vīrusa Omicron mutāciju. Tas ātri vien kļuva par dominējošo celmu pasaulē, radot mums nepatikšanas, kas turpinās joprojām.

Kokteilis
FOTO. “Visi skatieni bija vērsti tikai uz viņu, kad viņa uzkāpa uz sarkanā paklāja” – Nīderlandes karalienes kleita apžilbina klātesošos
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
Plašumā plešas līdz šim nezināma suņu slimība – vainojamas jaunas superbaktērijas. Ko iesaka vetārsti? 10
Lasīt citas ziņas

Līdz ar rudens iestāšanos, mūsu ikdienā redzamāks kļūst nekur nepazudušais kovids, kam ir vairāk iespēju inficēt atkal un atkal, turklāt pamīšus ar citiem – sezonālajiem vīrusiem. “To jūtam arī aptiekās, jo pēc dažādu saaukstēšanās simptomu kupēšanas jeb mazināšanas preparātiem pieprasījums pieaug,” stāsta “Mēness aptiekas” farmaceite Daiva Āboliņa. Farmaceite iesaka tos iegādāties jau laikus, lai, sākot šķaudīt vai klepot, viss jau būtu pa rokai un ar paaugstinātu temperatūru nebūtu jādodas tuvākās aptiekas meklējumos. “Vīrusus aktivitātes sezonā mājas aptieciņā vajadzētu būt temperatūru pazeminošiem un sāpes remdējošiem līdzeklim, piemēram, paracetamolam, jūras ūdenim, ar ko skalot deguna gļotādu, un pretiesnu pilieniem, kuri mazina deguna tūsku un tecēšanu, kakla sāpes un iekaisumu mazinošam līdzeklim aerosola vai sūkājamo tablešu veidā, kā arī zālēm klepus ārstēšanai un ārstniecības augu tējām. Tomēr vislabāk būtu no slimības izvairīties, jo labākā, lētākā un efektīvākā “ārstēšana” ir profilakse,” uzsver farmaceite.

Lai labāk saprastu, kāds ir omikrons, kas visiem šobrīd uz mēles, apskatīsim, kā to raksturot biežāk uzdoto jautājumu un atbilžu ietvarā. Tās sagatavojusi ģimenes ārste Veselības centru apvienībā Ilze Koreškova.

CITI ŠOBRĪD LASA
 1. Vai Omicron ir mutācija?

Visi vīrusi laika gaitā mutē jeb mainās. Dažas no izmaiņām neko daudz vīrusā nemaina, bet citas ietekmē to darbību, piemēram, var attīstīt spēju vīrusam pielāgoties saimnieka organisma imūnsistēmai, lai ātrāk izplatītos. Mutācijas var arī padarīt izraisīto slimību smagāku, izmainīt raksturīgos simptomus, vai padarīt to grūtāk ārstējamu. Vīruss, kas izraisa Covid-19, kopš tā pirmās parādīšanās ir mutējis vairākkārt. Tas nozīmē, ka ir dažādas vīrusa variācijas, ar kurām varam saslimt un to izplatīt tālāk.

 1. Kad Omicron sākās?

Omikrona variācija pirmo reizi tika identificēta 2021. gada novembra beigās. Kopš tā laika ir parādījušies jau vairāki Omicron apakšvarianti, tostarp BA.2, BA.3, BA.4 un BA.5. Saskaņā ar CDC (ASV Slimību kontroles un profilakses centru), BA.5 un BA.4 varianti, šķiet, ir līdz šim lipīgākie Covid-19 paveidi. 2023. gada janvārī tika ziņots par jaunu Omicron variantu XBB.1.16, un Pasaules Veselības organizācija (PVO) to atzīmēja kā vērā ņemamu un uzmanības lokā paturamu.

 1. Cik nopietns ir Omicron?

Tā kā Omicron ir tik daudz paveidu, tas, atšķirībā no gripas, draud ar atkārtotu saslimšanu vienas sezonas laikā. Ir pētījuma dati, kas liecina, ka izslimošana nodrošina tikai 19% aizsardzības līmeni. Līdz ar to, atkārtotas inficēšanās iespējamība ar kādu no Omicron variantiem ir gandrīz 5½ reizes lielāka nekā, piemēram, Delta variantam.

Atcerieties, ka arī šķietami viegls slimošanas gadījums var izraisīt nepatīkamus simptomus, kas ilgst nedēļas vai pat mēnešus pēc izslimošanas.

 1. Kāpēc Omicron mūs joprojām apdraud?

Šīs vīrusa variācijas inkubācijas periods ir ļoti īss – cilvēks ir infekciozs jau nākamajā dienā pēc inficēšanās, pat pirms simptomu parādīšanās. Tādējādi infekcijas nēsātājs var ātri izplatīt slimību citiem pirms pats saprot, ka ir slims, un izolējas no apkārtējiem.

Lai gan Omicron vīrusa varianti izraisa mazāk smagas slimības akūtās formas nekā iepriekšējie šī koronavīrusa veidi, tomēr tā lipīgums, ātrā infekciozitāte un vīrusa mainīgie apakšvarianti rada biežus saslimšanas gadījumus, kā rezultātā var ciest no tā saucamā “garā kovida”.

Ir vērts paturēt prātā, ka Covid-19 vakcīnas joprojām ir efektīvas. Tās, saslimšanas gadījumā, var pasargāt no daudz sliktāka iznākuma vai smagākas slimības gaitas.

 1. Kurus Omicron apdraud vairāk?

Vislielākais risks saslimt ar jebkuru kovida variantu ir pret Covid-19 nevakcinētajiem. Arī vakcinētajiem pastāv varbūtība saslimt, taču tādā gadījumā simptomiem ir jābūt vieglākiem, iespēja tikt hospitalizētam ir daudz mazāka.

Arī citi faktori var palielināt risku saslimt ar Covid-19, tostarp:

 • gadu skaits – ar vecumu risks palielinās;
 • novājināta imūnsistēma vai ikdienā lietotas zāles, kas novājina imūno sistēmu;
 • ar hroniskām slimībām sirgstošas personas, piemēram, cukura diabēta vai sirds mazspējas slimnieki, arī aptaukošanās ir nozīmīgs riska faktors;
 • onkoloģiska slimība;
 • smēķēšana;
 • liekais svars un aptaukošanās.
 1. Kādi ir Omicron simptomi?

Sākotnējie pētījumi atklāja, ka Omikrona paveidam ir līdzīgi simptomi kā saaukstēšanās gadījumā, tomēr ir fiksēti daži nozīmīgākie:

 • iesnas;
 • galvassāpes;
 • viegls vai smags nogurums;
 • kakla sāpes;
 • klepus;
 • šķaudīšana.

Arī citi bieži sastopamie Covid-19 simptomi, piemēram, drudzis, caureja un smaržas vai garšas zudums, joprojām ir svarīgas pazīmes, kurām jāpievērš uzmanību.

 1. Kā manifestējas Covid-19 simptomi?

2020. gada Dienvidkalifornijas universitātes pētījums atklāja, ka kovida simptomi parasti izpaužas nevis visi vienlaikus, bet secīgi.

 • Drudzis
 • Klepus
 • Muskuļu sāpes un galvassāpes
 • Slikta dūša un vemšana
 • Caureja

Ja simptomi atbilst šim modelim, ieteicams veikt kovida testu un pašizolēties.

 1. Cik ilgi esam infekciozi?

Omicron ir īsāks inkubācijas periods nekā iepriekšējiem variantiem. Saslimstot jūs varat izplatīt vīrusu citiem 1–2 dienas pirms simptomu parādīšanās un līdz 2–3 dienām pēc to izzušanas. Pat ja nav simptomu, joprojām pastāv iespēja aplipināt citus. Desmit dienas pēc simptomu rašanās vai Covid-19 pozitīvā testa vairs nevajadzētu būt infekciozam, ja vien ir laba pašsajūta, nav akūtu slimības pazīmju (klepus, iesnas) un drudzis ir beidzies.

 1. Cik garš ir inkubācijas periods?

Pētījumi liecina, ka Omicron inkubācijas periods ir 3,42 dienas. Tas ir mazāk nekā Alfa, Beta un Delta variantiem.

 1. Cik ātri Omicron izplatās?

Omicron izplatās ātrāk nekā iepriekšējie varianti, tostarp Delta. Pētnieki domā, ka tas galvenokārt ir tāpēc, ka šis celms spēj labāk apiet cilvēku imūno aizsardzību, pat ja viņi ir vakcinēti.

 1. Ko zinām par Omicron apakšvariantiem?

Omicron BA.2 jeb “stealth”. Zinātnieki šo variantu nosauca par Omicron BA.2, lai atšķirtu to no sākotnējā BA.1. Sākumā valdīja cerība, ka BA.2 nav tik lipīgs kā BA.1 un drīz izzudīs, taču tā nenotika. No 2022. gada janvāra, šķiet, ka BA.2 ir tikpat viegli pārnēsājams kā BA.1.

BA.4. Pirmo reizi eksperti BA.4 apakšvariantu konstatēja Dienvidāfrikā 2022. gada sākumā. Drīz pēc tam sekoja apakšvariants BA.5. Kopš tā laika ir palielinājies ar šiem variantiem saistīto gadījumu skaits dažādās valstīs.

Gan BA.4, gan BA.5 ir mutācijas, kas padara tos atšķirīgus no iepriekšējiem Omicron apakšvariantiem. Šīs mutācijas ietekmē spike proteīnus, kas palīdz vīrusam pieķerties un inficēt šūnas. Tas arī ļauj BA.4 un BA.5 izvairīties no antivielām, kas organismā izveidojušās no iepriekšējām inficēšanās reizēm.

BA.5. Izskatās, ka BA.5 izplatās vēl vieglāk nekā BA.4. Līdz ar jau minēto spike proteīna mutāciju BA.5 ir papildu mutācijas. Eksperti uzskata, ka BA.4 un BA.5 simptomi ir līdzīgi iepriekšējo variantu pazīmēm:

 • pastāvīgs klepus;
 • nogurums;
 • kakla sāpes;
 • iesnas;
 • galvassāpes.

XBB. Šis apakšvariants ir divu BA.2 celmu kombinācija. Tam ir mutācijas, kas palīdz izvairīties no imunitātes labāk nekā citiem vīrusa variantiem. Tas arī ciešāk piestiprinās pie šūnām, padarot XBB izturīgāku un izplatīties spējīgāku. Mutāciju dēļ XBB var inficēt arī tad, ja nesen izslimots kāds cits apakšvariants.

Pieejamās vakcīnas darbojas pret šo variantu, mazinot inficēšanās risku, kā arī pasargājot pret smagu saslimšanu.

EG.5 jeb Eris. Šis XBB apakšvarianta pēctecis pirmo reizi konstatēts 2023. gada februārī, bet līdz augustam tas bija kļuvis par visizplatītāko apakšvariantu ASV. Lai gan izplatās ātri, tas neizraisa smagāku saslimšanu kā iepriekšējie vīrusa celmi.

 1. Kā diagnosticē Omicron?

Lai noskaidrotu, vai esiet inficējies tieši ar COVDI-19 vīrusu, jāveic tests. To var veikt laboratorijā, vai arī mājās ir iespējams veikt paštestu, ko var iegādāties aptiekā. Pozitīva mājas testa gadījumā var veikt papildus pārbaudi, lai noteiktu, kurš variants izraisījis saslimšanu. Tomēr šis process aizņem laiku un ir dārgs, tāpēc parasti katru pozitīvu Covid-19 gadījumu sīkāk neizmeklē.

 1. Vai Covid-19 vakcīna aizsargā pret Omicron?

Divvērtīgā vakcīna ir paredzēta gan oriģinālajam Covid-19 vīrusa celmam, gan Omicron. Jaunā XBB1.5 vakcīna ir vērsta  pret omikrona XBB apakšvariantu. Esošās Covid-19 vakcīnas palīdz novērst smagāku slimības gaitu. Tāpēc vakcinēties un veikt revakcināciju ir svarīgi.

Revakcinējoties, var rasties blakusparādības, tostarp:

 • sāpes vai apsārtums injekcijas vietā;
 • drudzis vai drebuļi;
 • muskuļu sāpes;
 • galvassāpes;

Šīs blakusparādības parasti ir vieglas, un tās izzūd dažu dienu laikā pēc vakcinācijas.

 1. Kā novērst saslimšanu ar Omicron?

Vakcinējoties. Vakcinācija joprojām ir labākais un efektīvākais līdzeklis sabiedrības veselības pasargāšanai, kas ļauj izvairīties no smagākas slimības gaitas un nopietnām Covid-19 komplikācijām. Tāpēc vajadzētu vakcinēties (vai revakcinēties), kā tas tiek rekomendēts.

Valkājot masku. Kvalitatīva maska un, jo sevišķi respirators pasargās gan jūs, gan apkārtējos no vīrusu ieelpošanas, jo Covid-19 izplatās gaisa pārneses ceļā.

PVO rekomendē vadīties pēc COVID-19 saslimstības rādītājiem valstī – ja tie ir augsti, tad maksas lietošana publiskās telpās būtu stingri rekomendējama neatkarīgi no tā, vai esat vakcinējies. Ja saslimstības rādītāji ir zemi, masku ieteicams valkāt gadījumos, kad esiet bijis kontaktā ar kādu COVID-19 pozitīvu personu vai arī ja pašam parādās akūtas slimības pazīmes.

Veicot testus. Mājās vai ārstniecības iestādēs veiktie testi var noteikt Covid-19 vīrusa klātbūtni organismā. Rezultāta zināšana ļaus laikus pašizolēties, lai aizsargātu līdzcilvēkus.

Citi drošības pasākumi. Vēdiniet telpas un centieties izvairīties no pārpildītām un slikti vēdinātām telpām, regulāri mazgājiet (arī dezinficējiet) rokas.

 1. Ko darīt, ja tomēr saslimāt?

“Ja esat vakcinējies un revakcinējies, visticamāk slimošanas akūtā fāze paies salīdzinoši viegli, un būs vajadzīgi tikai simptomus atvieglojoši preparāti,” stāsta “Mēness aptiekas” farmaceite Daiva Āboliņa. “Vadoties pēc biežāk minētajiem simptomiem, tas varētu būt izliktu degunu mazinošs aerosols, tomēr jāievēro liešanas ilgums – ne ilgāk par piecām dienām. Ļoti bieži ir stipras sāpes kaklā. Tās mazinās pretiekaisuma un pretsāpju sūkājamās tabletes, kas lēni jānosūkā ik pēc 3-6 stundām, kā arī jāatturas no ēšanas un dzeršanas aptuveni 30 minūtes pēc tam. Mājas aptieciņā vienmēr vajadzētu turēt temperatūru un sāpes mazinošu līdzekli, kam periodiski jāpārbauda derīguma termiņš, īpaši, suspensijai bērniem. Ir arī kombinētie pretsaaukstēšanās līdzekļi karsto dzērienu vai tablešu veidā, kas satur paracetmolu, pretiesnu un pretklepus aktīvās vielas, tomēr pirms to lietošanas, labāk konsultēties ar farmaceitu vai ārstu, jo to sastāvs mēdz atšķirties – vienas mazina klepu, citas stimulē atkrēpošanu, kādas izraisa miegainību vai arī neietekmē to. Vienmēr jānodrošinās arī ar caureju mazinošu līdzekli, piemēram, diosmektīta pulverīšiem, ko var lietot gan pieaugušie, gan bērni. Vajadzētu turēt mājās arī pulverus rehidratējoša dzēriena pagatavošanai, kas lieti noder pēc caurejas.”

Farmaceite atgādina, ka smagākos gadījumos jāvēršas pie ģimenes ārsta, kurš izrakstīs recepšu medikamentus.

„Mēness aptieka” ir farmācijas nozarē mīlētākais un kvalitatīvākais zīmols Latvijā. Iedzīvotāju aptaujā, izmantojot īpašu starptautiski atzītu metodoloģiju, 2023. gadā Latvijas mīlētāko zīmolu TOP, „Mēness aptieka” 11.  reizi pētījuma laikā ieguvusi pirmo vietu farmācijas nozarē.

„Mēness aptieka” ir klientam draudzīgs uzņēmums un ir saņēmusi starptautisku apliecinājumu klientu drauga statusam – Customers’ Friend – Superior Excellence”/ “Customers’ Friend – Because it’s you we care about”, ko piešķir sertifikācijas uzņēmums ICERTIAS.

SAISTĪTIE RAKSTI

„Mēness aptieka” ir ilgtspējīgākais zīmols farmācijas nozarē Latvijā. Par to liecina jaunākie 2022. gada Eiropas Ilgtspējīgu zīmolu indeksa (Sustainable Brand Index) rezultāti. „Mēness aptiekai” kā visā Latvijā pieejamam aptiekas zīmolam ilgtspēja iedzīvotāju vērtējumā ir būtisks rādītājs.

“Mēness aptieka” 2022. un 2023. gadā ir saņēmusi starptautiskās programmas Best Places To Work (“Labākās darbavietas”) sertifikātu, ko piešķir par darbinieku labsajūtas rādītājiem uzņēmumā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Veselam
“Ja bērnam ir sākusies anoreksija, pret to jāizturas ļoti nopietni.” Šogad 16 katastrofāli gadījumi no 182; mirstība ir augsta
Infektologi aicina reizi gadā veikt HIV testu; slimnieka sociālais portrets pašlaik attiecināms uz ikvienu
Steidzami lūdz atsaukties 0- un B- asins grupas donorus
Veselam
Kad emocijas plūst pāri malām.. Sāc praktizēt emociju regulēšanas tehnikas!
Kokteilis
FOTO. “Visi skatieni bija vērsti tikai uz viņu, kad viņa uzkāpa uz sarkanā paklāja” – Nīderlandes karalienes kleita apžilbina klātesošos
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
Plašumā plešas līdz šim nezināma suņu slimība – vainojamas jaunas superbaktērijas. Ko iesaka vetārsti?
VIDEO. “Ko var palīdzēt viens papīrs? Tas viss ir “fufelis”!” Aivars Lembergs pauž savu nostāju pret Stambulas konvenciju
VIDEO. Jūras krastā izskalots tūkstošiem mazu, zilu, noslēpumainu bumbiņu. Tās apdraud dzīvniekus
Lasīt citas ziņas

Sadarbības projekts
“Centrālā laboratorija” atvērusi filiāli Jaunajā Teikā
LaMSA rīko profilaktiskus mērījumus diabēta mēneša ietvaros tirdzniecības centros “Akropole Alfa”, “Dole” un “Sāga”
Ādas jaunība – vai sasniedzams mērķis?
“NMS laboratorija” pievienosies “Centrālajai laboratorijai”
“Aptieka – mana pasaule un mans liktenis”
Rūpēs par iedzīvotāju vajadzībām “Mēness aptiekas” veic cenu samazināšanu 
10 stratēģijas cukura diabēta komplikāciju attīstības riska mazināšanai
“Centrālā laboratorija”: Vīrieši analīzes veic gandrīz uz pusi mazāk nekā sievietes
Pazīmes un ieteikumi, ja ir kas vairāk par parastu saaukstēšanos
“Mēness aptiekas” farmaceite Jeļena Petrišina – “Gada farmaceits 2023”
OMICRON – kas tas par zvēru? 15 jautājumi un atbildes
Veselības padomi tumšajam gadalaikam
“Centrālā laboratorija” atvērusi jaunu filiāli Ādažos
Ieteikumi mērķtiecīgai sezonālo vīrusu jeb saaukstēšanās pārvarēšanai
Ja nevar aizbēgt, jāmācās sadzīvot. Demence
Mēness aptieka: Gandrīz puse aptaujāto veselības stiprināšanai ziemā izmantos arī uztura bagātinātājus
VCA poliklīnikās notiek aktīva vakcinācija pret gripu – interese arī par vakcīnām pret Covid-19
Kad labākais risinājums ir aptiekā gatavotas zāles
VCA Sievietes veselības centrs “Aura”: Topošajiem vecākiem plaša interese par gaidāmajām dzemdībām un mazuļa aprūpi
Pākšaugi ir produkts ar pievienoto vērtību
“Mēness aptieka”: Rūpēties par organismam vajadzīgo un neaizrauties ar pašārstēšanos
“Mēness aptieka” ir mīlētākais zīmols farmācijas nozarē
Uzticības persona – zinošs, iejūtīgs, un atbildīgs farmaceits
Risinājumi mobingam, vīrusu ierobežošana un vēl 10 atgādinājumi veselībai jaunajā mācību gadā
Mēness aptieka: noguruma dēļ liftu visbiežāk izmanto 18-29 gadus jauni cilvēki
“Mēness aptieka” jau otro reizi saņem starptautiskās programmas Best Places To Work apbalvojumu  
„Mēness aptieka”: No veselības viedokļa aizvien pārāk maz – tikai 17% – vasarā devušies ikgadējā atvaļinājumā
atbrīvoties no pesticīdu atliekām uz augļiem un dārzeņiem
Lojalitātes programmai VESELĪBA gada laikā vairāk nekā pusmiljons dalībnieku
Vairāk nekā 10 pieņēmumi un patiesības par labas veselības simbolu – ābolu
Kokteilis
“Ceru, ka visi pievienosies man cīņā pret šo briesmīgo slimību…” Dižākās rokzvaigznes Fredija Merkūrija nāve izmainīja sabiedrības priekšstatus par AIDS
Veselam
“Vēža ārstēšanā pats svarīgākais ir laiks.” Onkoloģijas pacientu organizācija izteikusi prasības iekļaušanai 2024.gada valsts budžetā
Kokteilis
VIDEO. “Palika rūgta sajūta” – Rūta Dvinska dalās ar pieredzi, kas mainījusi viņas dzīvi
Gandrīz pusei Latvijas iedzīvotāju nepietiek laika aktivitātēm ārpus darba
Veselam
Mazāk mīlestības, vairāk īgnuma. Pazīmes, ka vīrietis vēlas “pakot čemodānus”
Veselam
Kozlovska par ģimenes ārstu pieejamību: “Laukos visā Eiropā un arī Latvijā būs tā saucamie medicīniskie tuksneši”
Uzņēmums atklāj, cik izmaksāja “Pasažieru vilciena” zīmola maiņa un kas to veica: “Iepirkums tika veikts jau 2019.gadā”
“Restorāna darbinieku vārdā izsakām lielu nožēlu par notikumiem.”Juško, kurš iesita sievietei, atkāpies no “COD” vadības
Dažu stundu laikā Latvijā reģistrēti jau teju 100 satiksmes negadījumi
Kokteilis
VIDEO. “Visatļautība pārsniedz visas saprāta un arī vājprāta robežas!” Daugavpils mēra “nakts izklaides” rada jautājumus
Slovēnija atmaksās iedzīvotājiem par Covid -19 ierobežojumu pārkāpumiem samaksātos naudas sodus
VIDEO. “Mēs nevaram pat nomazgāties – apstākļi ir grūti…” Ukrainas kravu autopārvadātāji vairākas dienas iestrēguši milzīgās rindās pie Polijas robežas
Kokteilis
FOTO. Lieliski jaunumi! Aktieris Jānis Paukštello jauniestudējumā “Čūsku vārdi” atgriežas uz Dailes teātra skatuves
TV24
Leons Taivāns: “Vai tad ANO ir kaut kādi zobi? Arī vairs zobu nav – visi ir izkrituši…”
TV24
Ārsts: Mīksto audu sarkomas nesāp, turpretī kaulu audzēji sāp ļoti; tie aug ārkārtīgi ātri
Bērnu tiesību aizsardzības inspekcija: Aprūpes iestādes atsakās uzņemt bez vecāku gādības palikušus bērnus, pamatojot to ar brīvu vietu neesamību
TV24
Ja pagājis pusgads pēc Covid-19 vakcinācijas, vai varam paļauties, ka vakcīna vēl pasargā?
Veselam
FOTO. Bērnu slimnīcā veikta Latvijā pirmā navigētā iegurņa traumas operācija bērnam – smagā autoavārijā cietušai pusaudzei
Veselam
Inga Akmentiņa-Smildziņa: “Latvijā vecāki vēro, domā, cer, un tad viņi klusējot sakrāmē savus koferus un aizbrauc…”
Veselam
Plīsusi acs tīklene… Par ko tas liecina un ko pēc notikušā iesākt?
Kāpēc iepriekš nekad nerunāja par pēcdzemdību depresiju. Tādas nebija vai nemanījām?
Veselam
VIDEO. Anotālijs Danilāns un Hosams Abu Meri atbild uz gadiem šķetinātiem jautājumiem – cik veselīgi ir dzert kafiju un citronūdeni?
Veselam
Aija Šmidre par pacientes uzbrukumu ārstei: Latvijā mēs nedzīvojam tikai tādi mierīgie latvieši! Jādomā, kā pasargāt mediķus
Uz Saules reģistrēts ļoti spēcīgs uzliesmojums. Ar ko tas mums draud?
19:34
Uzņēmums atklāj, cik izmaksāja “Pasažieru vilciena” zīmola maiņa un kas to veica: “Iepirkums tika veikts jau 2019.gadā”
19:31
TV24
TIEŠRAIDE. Aktuālais par karadarbību Ukrainā
18:55