Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Sekss pēc grafika: tam ir savi plusi! 20

Autors: Annika Niedrīte, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Darbs, kredīti, mājas darbi, bērni – dzīve ir tā piepildīta, ka seksam neatliek ne laika, ne enerģijas. Vai tas nozīmē, ka vienalga seksam vajadzētu paredzēt vietu savā grafikā – lai nezaudētu formu?

Konsultē Marina Sņegireva, trenere grupā SEX.RF

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad es izrunāju frāzi “sekss pēc grafika”, ļoti bieži no sievietēm par atbildi saņemu diezgan negatīvu reakciju. Mūsu sieviešu prātos jēdziens “sekss” nav atdalāms no jēdzieniem kaisle un neprātīga iekāre, kurus tik bieži kultivē dažādas aizkustinošas filmas, televīzijas šovi un grāmatas. Tādus saskatījusies, jebkuras vidusmēra sievietes pašapziņa lēnām grimst arvien zemāk, jo viņas dzīvē nekas ne tuvu tāds nav noticis.

Ļoti bieži tāda sieviete sāk domāt, ka vīrietis viņu nemīl pietiekami kvēli, jo viņš nekad nav mēģinājis noraut viņas drēbes brīdī, kad viņa mazgā traukus pēc vakariņām, vai arī, ja viņš, sliktais puisis, pēc trim dzīves gadiem kopā vairs neaprij viņu ar acīm un nepiedāvā seksu visur un vienmēr.

Noskaidrosim ieplānotā seksa vai seksa pēc grafika plusus. Es uzskatu tādu seksu par tādu kā rādītāju, ka pārī attiecības ir pieaugušo līmenis.

Galvenais plus

Visdziļākais un ar cilvēka psiholoģisko briedumu saistītais plus – nepieciešamība pieņemt lēmumu. Spontānais sekss sieviešu izpratnē ir sava veida pastāvīga vīrieša iniciatīva un viņas piekrišana. Tas ir mūsu mantojums, kas palicis no laikiem, kad seksa “nebija vispār”. Seksuālā bauda, uzbudinājums un kārtīgas sievietes vēlme bija pilnīgi nevajadzīgi. Lai cik dīvaini tas izklausītos, mūsdienu pasaulē šāds motīvs dziļi slēpjas jebkura vecuma sievietē arī tagad.

“Ja es neizrādu iniciatīvu, neviens nevar teikt, ka es arī vēlos seksu!”

Gandrīz katrs vīrietis, konsultējoties ar seksologu, formulē problēmu: viņš ir noguris lūgt seksu, sekss ir kļuvis par manipulācijas un tirdzniecības līdzekli.

Šajā situācijā vīrietis pēc ne pārāk ilga laika kļūst morāli gatavs nodevībai. Katram vīrietim ir svarīgi sajust, ka viņu iekāro, grib, ka viņš ir seksuāli pievilcīgs un dažreiz pat iekārdināms, pavedināms, neatkarīgi no kopā pavadītajiem gadiem. Plānotais sekss atrisina šo problēmu, palīdzot abiem no pāra pietiekami vienkārši tikt galā ar savā psihē mītošajiem dziļajiem aizliegumiem.

Zinot, ka jums ceturtdien būs sekss, neviens no jums neatradīsies nenoteiktības stāvoklī. Sievietei tas ļaus atzīt, ka viņa vēlas seksu.

Tas var būt īpaši noderīgi tām sievietēm, kuru temperaments dažkārt neļauj gaidīt vīrieša iniciatīvu, bet audzināšana neļauj izrādīt iniciatīvu.

Citi plusi

Visi citi plusi ir mazāk globāli, bet ne mazāk svarīgi.

• Sievietei ir ļoti svarīgi būt seksuāli pievilcīgai. Tas nozīmē, ka, ja jums nebija laika noskūt kājas, tas var mazināt pašapziņu, pārliecību par sevi un likt atteikties no seksa. Protams, tas ir nepareizi, sevi jāmīl tādu, kāda esi un viņam vajadzētu tāpat mīlēt tevi. Tas viss ir taisnība, bet diemžēl tikai katra otrā sieviete tā nejūtas. Plānotais sekss, proti, plānota diena vai vakars, ir iespēja iepriekš sagatavoties un justies labi.

Reklāma
Reklāma

• Plānotais sekss ļauj izbaudīt diezgan garu priekšspēli romantiski-erotisku īsziņu, fantāziju veidā, kas sievietēm ir ļoti svarīga. Patīkamā gaidīšana rada ļoti izsmalcināta uzbudinājuma psiholoģisko stāvokli.

• Un, protams, šāds sekss ir vieglākais veids, kā mainīt iesakņojušos seksa scenārijus, kuri ar laiku nomāc iekāri. Vienkārši pasakiet savam mīļotajam vīrietim, ka nākamajā ceturtdienā viņu gaida kaut kas jauns, piemēram, neapturama nimfomāne vai kautrīga studente, kurai vajadzīga palīdzība mājasdarbos.

• Plānotais sekss var būt svarīgs, glābjošs lēmums pārim, kas dzīvo negantā mūsdienu ritmā, aizņemti ar bērnu audzināšanu, darbu, satiksmes sastrēgumiem un stresu. Tāda intīmā tuvība ļaus abiem justies seksuāli aktīviem un gribētiem. Tikai izvēlieties abiem ērtu laiku, pēc tam eksperimentējiet, īstenojiet viena otras fantāzijas, stiprinot savas attiecības.

Avots: passion 

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.