Foto: Unsplash

Šonedēļ tev būs iespēja atrisināt kādu sarežģītu, bet vitāli svarīgu jautājumu. Horoskopi no 5. līdz 11. februārim 1

Auns

Jākoncentrējas un sistemātiski jāīsteno vismaz dažas savas idejas, turklāt jau no pirmdienas. Ja visu atliksi uz vēlāku laiku, šis ir ceļš uz postu. Trešdien būs jāaizstāv savas idejas. Parādi pacietību un izturību, un iegūsi to, ko velējies. Pēkšņa sestdienas tikšanās ļaus atjaunot zaudētos sakarus, iegūt jaunas paziņas, uzzināt daudz interesanta un noderīga.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Izmanto šo nedēļu, lai iegūtu informāciju un zināšanas. Zvaigznes domā, ka esi pārāk iegrimis savās problēmās. Pievērs īpašu uzmanību tam, kas notiek tev apkārt. Lielāka pārliecība par savām spējām, saglabās emocionālo līdzsvaru. Trešdiena tevi iepriecinās ar interesantiem jaunumiem un konstruktīviem ieteikumiem. Piektdiena ir ideāla, lai satiktos ar draugiem. Centies būt pacietīgāks pret saviem mīļajiem, lai gan viņi visos iespējamos veidos centīsies tevi izsist no līdzsvara.

Dvīņi

Neesi pārāk kautrīgs, novērtē savas pozitīvās īpašības un dod iespēju to darīt arī citiem. Iespējamas ļoti pozitīvas pārmaiņas gan personīgajās, gan profesionālajās lietās. Pat fantastiski plāni piepildās. Daudzas problēmas atrisināsies pašas no sevis. Iespējama tuvināšanās ar ietekmīgu personu. Sestdiena ir lieliska diena randiņam vai viesu uzņemšanai.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzi dzīves jautājumi šonedēļ tiks atrisināti mierīgi un bez spriedzes. Apkārt esošā atmosfēra harmonizēsies un ienesīs mieru. Vari izdarīt kaut ko ekstravagantu, būs ko atcerēties. Ceturtdiena būs piemērota veco lietu pabeigšanai. Sestdiena labvēlīga aktīvai atpūtai.

Lauva

Vēlams vairāk laika pavadīt kopā ar ģimeni, sagādāt prieku saviem mīļajiem. Mēģini paskatīties uz sevi objektīvi, nenovērtē par zemu savu pašcieņu. Esi čakls un paveic nepieciešamos un nozīmīgos uzdevumus. Priekšnieks pamanīs un atalgos tavus centienus. Sestdien nepalaid garām iespēju tikties ar draugiem, aicini ciemos.

Jaunava

Šonedēļ tev būs iespēja atrisināt kādu sarežģītu, bet vitāli svarīgu jautājumu. Nedēļas sākumā reģistrēšanās un dokumentu saņemšana būs viegla. Iespējams negaidīts pavērsiens darbā. Veiksmīgas būs sarunas ar jauniem partneriem, iespējamas arī romantiskas iepazīšanās. Iepriekš uzsāktais bizness sekmīgi virzīsies uz priekšu. Draugi var būt diezgan kaitinoši ar saviem jautājumiem un padomiem. Lai sasniegtu savu mērķi, esi pacietīgs.

Svari

Tev var rasties daudzas jaunas intereses, tāpēc šķiet, ka kļūsi par retu viesi mājās. Laba nedēļa radošiem centieniem, fiziskām aktivitātēm un ceļojumiem. Viens no galvenajiem mērķiem ir uzlabot savu veselību un relaksēties. Nedēļas nogali labāk pavadīt vientulībā, skatīties romantisku komēdiju, klausīties mierīgu mūziku.

Skorpions

Šonedēļ priekšplānā var izvirzīties personiskas lietas, ar ģimeni saistīti jautājumi draud atņemt visu tavu laiku un domas. Var būt daudz satraukuma un grūtības pieņemt konkrētus lēmumus. Bet tomēr labāk spert svarīgu soli, kas ļaus tev būt tuvāk mīļotajam cilvēkam. Paplašinot savu paziņu loku, radīsies jaunas iespējas, un iespējami izdevīgi biznesa piedāvājumi. Tev ir iespēja ar savām idejām aizraut citus un rast atbalstu.

Strēlnieks

Šonedēļ iezīmējās dažas labas perspektīvas, taču būs jāveic daži uzdevumi. Ap tevi veidosies radoša un lietišķa atmosfēra. Tu, iespējams, nesagaidīsi zelta medaļu, tomēr sasniegt savus mērķus ir pilnīgi iespējams. Tavs labais garastāvoklis daudziem palīdzēs grūtos brīžos. Nedēļas beigās saņemsi cienīgu atlīdzību par pūlēm.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Šonedēļ tev jāizrāda atbildība un punktualitāte, tad veiksmīgi un izdevīgi atrisināsi daudzas savas problēmas. Un drosmīgi steidzies pie jauniem sasniegumiem. Bet necenties izlikties par guru, jo ātri vien tiksi nostādīts savā vietā. Piektdien tiks novērtēta tava iniciatīva un efektivitāte. Nedēļas nogales randiņš ar jaunu paziņu var likt tev vilties.

Ūdensvīrs

Ir ieteicams samazināt savu degsmi un vairāk uzmanības pievērst biznesa projektiem. Pārmērīga steiga draud ar nopietniem finansiāliem zaudējumiem. Nedēļas otrajā pusē iespējama slēpta pretestība taviem plāniem. Rūpīgi vedi savas lietas, biežāk konsultējies ar kolēģiem un necentieties pīt intrigas. Piektdien negaidīts notikumu pavērsiens ietekmēs tavu turpmāko likteni, taču, lai ietekme būtu labvēlīga, jāpieliek visas pūles.

Zivis

Šonedēļ citus piesaistīsi ar laipnību, gudrību un patiesu vēlmi palīdzēt grūtos brīžos. Bet egoisms tiks sodīts. Ceturtdiena ir piemērota diena aktīvām darbībām, tavs sniegums tevi iepriecinās. Pavadi svētdienu ar draugiem vai patīkamā kompānijā. Centieties būt reālistisks un neprasi no saviem tuviniekiem pārāk daudz.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.