Turpini iepazīt ārstniecības augus arī augustā 0

Pievieno LA.LV

Augustā LU Botāniskajā dārzā turpinās ārstniecības augu iepazīšanas cikls. Nodarbības par augustā vācamajiem ārstniecības augiem notiks 8.augustā un 22.augustā. Dalība nodarbībās tikai ar iepriekšēju pieteikšanos, informē dārza pārstāvji.

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Augļi, ogas, saknes, lapas, ziedi, vasas – augustā daba ir pilna ar veltēm, ko var izmantot veselības stiprināšanai. To, kādi augi un augu daļas ievācamas augusta mēnesī, nodarbībās 8. un 22.augustā LU Botāniskajā dārzā interesentiem atklās ārstniecības augu speciāliste un sertificēta farmaceite Anita Liberte.

Nodarbībās runās gan par to, kādi augi augustā vācami, kur tos meklēt un kā – izmantot, gan par to, kā pareizi sagatavot ārstniecības augu drogas un kā dabas veltes uzglabāt tā, lai tās nezaudētu savas vērtīgās īpašības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nodarbību sākums 18.30. Nodarbības plānotais ilgums – aptuveni 1,5 h. Pulcēšanās nodarbībām notiks pie kases.

Dalība abās nodarbībās tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pagaidām pieteikšanās atvērta tikai pirmajai augusta nodarbībai 8.augustā 18.30. Piesakies, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit: https://goo.gl/SN3Scb, rakstot [email protected] vai zvanot 67450860 (darba dienās 9.00-17.00).

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.