Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

Vai “Bings” ir laba multfilma? 13

Mūsdienās jaunajiem vecākiem daudz tiek pārmests, ka bērniem tiek atļauts pārlieku liels un nekvalitatīvs ekrānlaiks. Tad nu vecāki meklē vislabāko, ko piedāvāt saviem bērniem, lai pie ekrāna pavadītais laiks būtu nekaitīgs un mazuļus pārlieku neuzbudinātu un nesatrauktu.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Viena no pēdējā laika pieejamākajam un iemīļotākajām multfilmām pašiem mazākajiem ir “Bings”, bet vai tik nekaitīgs?!

Šīs multiplikācijas analīzi ir veikusi “Instagram” kontā “Parberniem” autore Elīna Pumpure, uzkaitot gan “Binga” labās, gan ne tik labās īpašības.

CITI ŠOBRĪD LASA

Autore norāda, ka daudziem nepieņemama šķiet Binga mūžīgā čīkstēšana, jocīgie tēli, sliktā valoda… Necentīšos visu šo attaisnot 🙂 šīs lietas patiesi tur ir! Taču atcerieties, ka bērni neredz kā mēs – viņus patiesi nemulsina, ka Binga tētis ir mīkstā rotaļlieta skudras veidolā vai ka Pando rotaļlaukumā novelk bikses.

Taču cits stāsts ir tad, ja multfilmā redzētais atstāj ietekmi (“bērns palika čīkstulīgs un bailīgs”, “pārņem nepareizu runas veidu”, “padara izteiktu uzvilktu”). Un šeit nav viena padoma visiem, jo tikai jūs paši varat novērot sekas. Ja jūs jūtat, ka multfilma kādā veidā ietekmē jūsu bērna uzvedību jums nevēlamā veidā, tad, protams, ir jāveic izmaiņas.

@bingbunnyofficial This week's weather forecast: keeping warm and snug ❄️❤️ #bingbunny #winter #uk #lifewithkids ♬ original sound – Bing

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Sadarbības projekts
Lāzeris intīmu problēmu risināšanai
Notiks bezmaksas mērījumu dienas sievietes sirds veselības profilaksei
pareizi skalot kaklu, un kad tas var palīdzēt