Ekonomika

Aicina valsts svētkos iepriecināt bērnus no SOS Bērnu ciematu ģimenēm 0

Atzīmējot Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienu, uzņēmums „Lieliska dāvana” aicina piedalīties labdarības akcijā, kuras mērķis ir sniegt iespēju SOS Bērnu ciematu ģimenēm kopīgi dodoties kādā no braucieniem pa Latviju, tostarp piedaloties izjādēs ar zirgiem, izbraucienos ar laivu vai iepazīstot rupjmaizes cepšanas procesu.

Akcija norisināsies no 2.maija un noslēgsies Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1.jūnijā. Tās laikā visas uzņēmuma mājaslapā iegādātās dāvanas tiks dublētas un uzdāvinātas Latvijas SOS Bērnu ciematiem, kuri tās varēs izmantot gada laikā.

“Sakām lielu paldies gan „Lieliska dāvana”, gan visiem akcijā iesaistītajiem sadarbības partneriem un, protams, pircējiem, kuri palīdzēs piepildīt SOS bērnu sapņus. Tie noteikti būs pozitīvi piedzīvojumi, kas ļaus emocionāli bērniem satuvināties ar audžuvecākiem un dziedēt bērnībā piedzīvotos pāridarījumus,” saka Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS Bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), kā arī SOS jauniešu mājā Jelgavā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši vairāk kā 140 bērni un jaunieši no visas Latvijas. SOS ģimeņu stiprināšanas projekti ik gadu sniedz nepieciešamo atbalstu un palīdzību gandrīz 500 bērniem no Rīgas, Valmieras un Bauskas sociālā riska ģimenēm. Latvijā organizācija darbojas jau divdesmito gadu.

LA.lv