Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
12. aprīlis, 2016
Drukāt

“airBaltic” iegādāsies vēl septiņus “Bombardier” CS300 lidaparātus

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” palielinājusi pasūtījumu līdz 20 Kanādas aviobūves uzņēmuma “Bombardier” CS300 lidaparātiem, aģentūru BNS informēja kompānijā.

“airBaltic” parakstījis līgumu par septiņu lidmašīnu iegādi, tādējādi “airBaltic” kopumā pasūtījis 20 CS300 lidmašīnas. Iepriekšējais darījums par trīs lidmašīnu iegādi tika publiskots 2014.gada februārī.

Sākotnējais desmit CS300 lidmašīnu pasūtījums ar iespēju iegādāties vēl desmit tika noslēgts 2012.gada 20.decembrī.

Kompānijā atzīmēja, ka “airBaltic” būs pirmā lidsabiedrība pasaulē, kura 2016.gada otrajā pusē saņems un uzsāks pārvadājumus ar “Bombardier” CS300 lidmašīnām, kas papildinās aviokompānijas flotē šobrīd izmantotos 12 “Bombardier” Q400 lidaparātus.

Līguma par septiņu CS300 iegādi vērtība ir aptuveni 506 miljoni ASV dolāru.

“Mūsu flotes modernizācija turpinās – mēs esam gandarīti, ka tajā būs 20 pilnīgi jauni CS300 lidaparāti, kas nodrošinās “Horizon 2021″ biznesa plāna īstenošanu. Tas būtiski uzlabos Baltijas reģiona savienojumus ar Rietumeiropas un Austrumu tirgiem, veicinot Latvijas, Igaunijas un Lietuvas ekonomikas izaugsmi, kā arī radot jaunas darba vietas,” norādīja lidsabiedrības izpilddirektors Martins Gauss.

“airBaltic” nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz aptuveni 60 galamērķiem.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+