Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
10. marts, 2015
Drukāt

“Antinacistiskā komiteja” 16. martā sola skaņas pastiprinātājus nelietot (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Josifs Korens (no kreisās).

Biedrības “Latvijas Antinacistiskā komiteja” 16. martā plānotā pasākuma galvenais vēstījums būs norādīt uz to, cik nepareiza ir “Waffen SS” noziegumu attaisnošana, godinot leģionārus, aģentūrai LETA pastāstīja pasākuma organizators Josifs Korens.

Viņš arī apliecināja, ka pasākumā netiek plānota skaņu pastiprinošu ierīču izmantošana – to biedrība jau iepriekš apgalvoja Rīgas pašvaldības pārstāvjiem.

Plašāk ne pasākuma norisi, ne arī paredzēto dalībnieku skaitu Korens neraksturoja, aicinot 16. martā ierasties un novērot.

Kā ziņots, biedrība savu pasākumu – sapulci/piketu – Rīgas pašvaldībā pieteikusi 16. martā no plkst. 13 līdz 14 Brīvības pieminekļa laukumā. Kā pasākuma mērķis norādīta sapulce “Waffen SS” upuru piemiņai un par “Waffen SS” noziegumu attaisnošanas bīstamību.

LETA jau ziņoja, ka 16. martā Rīgā notiks visi šajā dienā pieteiktie pasākumi pie Brīvības pieminekļa, lemts Rīgas pilsētas izpilddirektora sapulcē, kurā piedalījās gan pasākumu pieteicēji, gan valsts un pašvaldības drošības iestāžu pārstāvji. Pasākumus pieteikušas četras organizācijas – “Latvijas Antinacistiskā komiteja”, “Daugavas Vanagi Latvijā Limbažu nodaļa”, “Nacionālo karavīru atbalstam” un Igora Šiškina nacionālradikālā biedrība “Gustava Celmiņa centrs”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Bez pastiprinātājiem bļaus un apvainos latviešus galvaspilsētas centrā kā visus gadus, mūsu gļēvā valdība to aizliegt nespēj.

  2. Korenim šis ir biznesa plāns, tāpēc
    viņi šogad vairs nesauc sevi par antiFAŠISTIEM, jo labi saprot, ka FAŠISMS IR IEPERINĀJIES KREMLĪ, un Kremlis var viņiem nedot naudu.

  3. ATKAL SVĪTRAINIE NEKAUŅAS… IR NU GAN TRAKI CILVĒKI!???

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+