×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
13. jūnijs, 2015
Drukāt

Ap 20 cilvēku Doma laukumā piketē pret bēgļu izvietošanu ES valstīs (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Ap 20 cilvēku sestdien, 13.jūnijā, pulcējās Doma laukumā, lai protestētu pret plāniem izvietot Latvijā citās Eiropas Savienības (ES) valstīs nonākušos bēgļus, novēroja aģentūra LETA.

Pasākumu organizējusi biedrība “Antiglobālisti”. Dalībniekiem rokās ir liels plakāts ar biedrības nosaukumu, kā arī plakāts ar uzrakstu “Nepieļausim masu imigrāciju! Nepieļausim ES diktātu! Šī ir mūsu zeme! Šī ir mūsu valsts! Un mēs paši lemsim – kas un kā notiks mūsu teritorijā! Nestāvi malā – pievienojies Antiglobālistiem!”.

Tāpat aktīvistiem rokās ir vēl viens plakāts, kas pauž “NĒ imigrantiem! NĒ jaunajam civilokupantu vilnim! Tauta, neguli! Mēs zaudējam savu valsti! Pievienojies Antiglobālistiem – kopīgai cīņai par mūsu visu nākotni!”.

Piketētāji izveidojuši arī nelielu skatuvi, kā arī sagatavojuši skaņu pastiprinošas ierīces. Vienam no dalībniekiem līdzi arī akordeons.

Aktīvisti uzrunāja klātesošos, sākot spēlēt un dziedāt tautasdziesmu “Upe nesa ozoliņu”.

Pēc muzikālā priekšnesuma klātesošos uzrunāja biedrības priekšsēdētājs Andris Orols, kurš imigrantus nicinoši sauca par nēģeriem un čurkām.

“Mēs esam kategoriski pret masveida imigrāciju, ES ar likuma spēku to mēģina uzspiest. Drīz sabrauks mums te (..) imigrantu tūkstoši. Ko viņi te darīs – liela daļa ne angliski, ne krieviski nerunā. Kas viņus uzturēs? Mēs? Mēs neesam ar mieru!” pauda Orols.

Viņš arī apgalvoja, ka imigrantiem līdzi nāks arī ģimenes un draugi, līdz ar to viņu skaits Latvijā ar katru gadu palielināsies. Būšot vieta islāma izplatībai un ar laiku šie “svešie iekarotāji” sākšot diktēt paši savus noteikumus.

“Latvijas Satversme nosaka, ka Latvija ir neatkarīga, suverēna valsts – šo neatkarību mēs zaudējam ar katru gadu. Lielākajā daļā gadījumu mēs varam iet ar šo papīru pēcpusi noslaucīt,” izteicās Orols.

Tāpat aktīvists pieminēja arī gaidāmo Eiropraidu, sakot, ka latviešiem, redz, šādi toleranci mācīs. “Tā vīrieši kļūst par lupatām!” pauda Orols.

Turpinājumā izskanēja vēl vairākas tautasdziesmas un aktīvistu uzrunas, kurās tika pausts, cik ļoti Latvijā tiek ierobežotas cilvēktiesības un vārda brīvība.

Doma laukumā notiek arī tirgus, kur tiek pārdoti dažādi suvenīri. Piketu ar interesi novēro ārzemju tūristi, mēģinot izprast tā mērķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. Pie šī jautājuma skatīšanas jāķeras ir ar vēsu galvu un nevis savstarpēju apvainošanu.
  1. Noziedzības līmenis strauji palielināsies – tas ir neizbēgami, jo tāda ir pieredze visās ES valstīs. Ne labākie cilvēki dodas prom no savas valsts un kultūras.
  2. Viņi nebūs čakli strādnieki. Paaudzēm ir jāpaiet lai slinku tautu padarītu par čaklu. Darba kultūra katrai tautai atšķirīga un vēl atšķirīgāka tā ir kontinentos. Āfrikāņi ir pieraduši maz strādāt un daudz atpūsties. Lielie sociālie pabalsti viņiem dod iespēju nestrādāt vispār vai strādāt tik cik gribās.
  3. Islamizācija un tā vardarbīgākās izpausme ir pavisam reālas lietas līdz ar imigrantu iebraukšanu – Āfrikas kontinentā cilvēka dzīvībai nav vērtība, no kurienes mēs iedomājamies, ka no turienes atbraukušie cilvēki piepeši mainīs savas vērtības un savu kultūru. Eiropas pieredze rāda, ka šie imigranti veido savus islāma geto, nodibina islaāma šariāta policiju, kura patrulē šī geto ielas un ievieš islāma kārtību. Baltie viņiem ir slaucamas govis labākā gadījumā un sliktākā gadījumā jēri, kurus izmantot.
  Labākais, ko Latvija varētu darīt ir nopirkt viņiem biļetes uz mierīgāku Āfrikas valsti, uzcelt būdiņas tur un integrēt viņus kādā Āfrikas valstī.

 2. Pēc retorikas stila tas drīzāk ir Orlovs ne Orols. Krievam jau ir par ko uztraukties – malina beigsies ātri ja sabrauks ķīnieši efiopi un senegāļi.

  • Vai tu lasīt māki un vai jēgu saprati? Man noteikti tuvāks ir krievs nekā tie melnie rasisti. Tu iznīksi savā naidā un dzīvosi nožēlojamu dzīvi. Jo cilvēktiesības pienāsksies imigrantiem, ne baltajim.

 3. Jau 21 – es arī piedalos. Tie ir lielākoties naudas emigranti un 50% esot jāmaksā lietu kārtotājiem. Ja Dānijā pabalsts pat 100 Eu dienā… Tad pēc kādām klusām ziņām visām dalībvalstīm būšot jādod vienāds pabalsts – es nēesmu teicis kā Latvijā tas varētu būt 1000 Eu uz katru… bet brīdinājis gan.

 4. var izdarīt 20 cilvēciņi pret pusāfrikas masām,bet,bet – dažreiz mazs cinītis gāž lielu vezumu.
  Laiveicās!

 5. faktiski pret gebartu protēstēja Atbildēt

  bija 20 cilvēki novietoti ap domes laukumu lai varētu dod ziņu visiem ka gebhards brauc

Draugiem Facebook Twitter Google+