×
Mobilā versija
+5.9°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
11. marts, 2015
Drukāt

ASV nosoda “terora valdīšanu” Krimā un Ukrainas austrumos (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV valsts sekretāra vietniece Viktorija Nulanda paziņoja, ka Krimā un Austrumukrainas teritorijās “valda terors”, vainojot Krieviju pie konflikta, kas ir prasījis tūkstošiem cilvēku dzīvības.

“Lai arī Ukraina veido miermīlīgu, demokrātisku, neatkarīgu valsti 93 procentos savas teritorijas, Krima un Ukrainas austrumu reģioni cieš no terora valdīšanas,” Nulanda sacīja, uzstājoties ASV Senāta Ārlietu komitejā. “Šodien Krima joprojām ir nelikumīgas okupācijas varā, un cilvēktiesību pārkāpumi attiecībā pret daudzām tur esošajām riska gripām ir norma, ne izņēmums.”

Valsts sekretāra vietniece norādīja, ka vajāšanas riskam ir pakļauti Krimas tatāri un ukraiņi, kas nevēlas apmainīt Ukrainas pasi pret Krievijas, kā arī homoseksuāļi. Nulanda teica, ka karadarbība Ukrainas austrumos ir Kremļa “safabricēts konflikts”, un Krievija ir nosūtījusi “simtiem jaunu Krievijas iedzīvotāju tur cīnīties un mirt”.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kāpēc neviens nepiemin amerikāņu invāziju Afganistānā un Irākā?

  2. Skatos internetā National Geographic, raidījumu seriju par 2. pasaules kara apokalipsi, un redzu, ka jau toreiz 30-tajos gados, tieši tāpat ar garu runāšanu un naiviem mēģinājumiem apstādināt nacistisko Vāciju pierunājot un piekāpjoties Hitleram par Čehoslovākijas okupāciju, Francija, Anglija, ASV cerēja atjaunot pasaulē stabilitāti. Satrakotajam Hitleram to tikai vajadzēja, lai turpinātu arī Polijas izlaupīšanu tālāk, kas sākumā noveda pie t.s. dīvainā kara, un tad arī pie īstā pasaules kara posta. Izskatās ar satrakoto jaunfašistu diktatoru putleru arī tagad tāpat auklējas tikjpat lēnā tempā īsiem solīšiem, vēl pat pārdodot Krievijai agresijas ieroci 2 militāros aviabāzes kuģus un nu vēl šveice arī grib nopelnīt, viņiem izandelējot maskēšanās tīklus. Nu, kā patīk?

  3. kaa ar japanu .. kapec neviena valsts nesero, nepiemin dienu kad ami bumbu uzmeta japanai

  4. kads terors Krima? Ukraina terora nav ? Nebaz savus piradzinus svesas vallstis.

    • Ka viss tik labi beidzies,nav terora,dāvinātā Krima paņemta atpakaļ,štrunts par to,ka tikai viss kārtībā
      Un visi mierīgi dzīvo tālāk,bez tās Krimas iztiks Ukraina kā iztika līdz to dabūja/ iemainija,bet ukraiņi jau naidu netura uz savu kaimiņu,abas taču brāļu tautas ,tikpat kā viena valoda un tradīcijas.Malači ,ka nolēmuši dzīvot mierā.

Draugiem Facebook Twitter Google+