×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
1. septembris, 2014
Drukāt

Bejonsas tēvs: “Jay Z” un Solanžas ķīviņš bija mārketinga triks

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Dziedātājas Solanžas tēvs izteicies, ka ķīviņš starp viņa meitu un mūziķi “Jay Z” ir bijis iestudēts, lai pārdotu vairāk biļešu uz Solanžas māsas Bejonsas un “Jay Z” koncertiem “On The Run” turnejas ietvaros.

Šogad notikušā incidenta fotogrāfijas tika nopludinātas internetā. Tajās redzams, kā Solanža uzbrūk “Jay Z” Ņujorkas “Standart Hotel” liftā, kamēr Bejonsa uz notiekošo noskatās no malas.

“To sauc par “džedaju prāta triku”. Tas parasti nostrādā. Es zinu, jo esmu to izmantojis. Pašlaik norisinās tūre un visi par to runā. Pārdoto biļešu skaits pieauga, turklāt Solanžas albuma pārdošanas apjoms palielinājās par 200%,” Hjūstonas radio 104.1 KRBE programmā “The Roula And Ryan Show” izteicās Bejonsas tēvs Metjū Noulzs.

Pēc incidenta visi trīs mūziķi ir publicējuši vienotu paziņojumu, kurā uzsver, ka “ir aizmirsuši nesaskaņas un ir vienota ģimene”.

Noulzs arī paziņoja, ka gada laikā apvienosies grupa “Destiny’s Child”, kurā pasaules slavu vēl pirms savas solokarjeras guva Bejonsa. “Cilvēki to nezina, bet es joprojām esmu grupas “Destiny’s Child” menedžeris. Varbūt tiks izdots vēl viens “Destiny’s Child” mūzikas albums,” viņš teica.

Metjū Noulzs bija Bejonsas menedžeris 21 gadu, bet tika nomainīts 2011. gadā. Šogad ir izskanējuši paziņojumi, ka Bejonsa atlaidusi arī tēva pēcteci Faisalu Durrani, lai dotu iespēju “Jay Z” vairāk piedalīties viņas karjeras vadīšanā.

Bejonsa un “Jay Z” “On The Run” turnejas ietvaros Eiropā ieradīsies septembrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+