Mobilā versija
+3.5°C
Gunta, Ginta, Gunda
Otrdiena, 28. marts, 2017
15. oktobris, 2014
Drukāt

Burtnieku novada domē ievēlēta jauna vadība

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kārli Sedvaldu sveic Inese Gaumane.

Burtnieku novada pašvaldības domes sēdē trešdien ievēlēts gan jauns priekšsēdētājs, gan vietnieks. Turpmāk pašvaldību vadīs Kārlis Sedvalds (Latvijas Zaļā partija), bet par viņa vietnieku iecelts Raimonds Indrāns (Vidzemes partija), informē novada pašvaldībā.

Sedvalds bija vienīgais kandidāts, kuru deputāti izvirzīja priekšsēdētāja amatam. Viņš par jauno domes priekšsēdētāju ievēlēts ar deviņām balsīm “par”.

Pašvaldībā skaidro, ka jautājums par jauna priekšsēdētāja ievēlēšanu izskatīts, jo saņemts deputātu iesniegums par neuzticības izteikšanu līdzšinējam domes priekšsēdētājam Edvīnam Straumem (“Vienotība”). Esošā domes koalīcija vairs nespēja nodrošināt balsu vairākumu, tāpēc ar astoņām balsīm “par” Straume atbrīvots no ieņemamā amata.

Savukārt domes priekšsēdētāja vietnieka amatam deputāti izvirzīja divus kandidātus – Indrānu un pirms mēneša no šī amata atbrīvoto Aleksandru Ločmeli (“Vienotība”). Par Indrānu savas balsis atdeva astoņi deputāti, bet par Ločmeli – divi.

Pievienot komentāru

Piketā prasa atcelt īpašuma nodokli vienīgajam mājoklim (4)Tautas sapulcē par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atcelšanu vienīgajam mājoklim pie Saeimas piedalās ap 150 cilvēki.
Draugiem Facebook Twitter Google+