Mobilā versija
+17.5°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
21. jūnijs, 2015
Drukāt

Centralizēto eksāmenu rezultāti būs zināmi 30. jūnijā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Līdzīgi kā citus gadus, ja skolēnu neapmierina centralizētajā eksāmenā iegūtais vērtējums, mēneša laikā pēc sertifikāta izsniegšanas skolēnam vai viņa likumiskajam pārstāvim ir tiesības rakstīt iesniegumu, kas adresēts Valsts izglītības satura centram (VISC), ar lūgumu pārskatīt eksāmenā saņemto vērtējumu.

Eksāmenu rezultāti būs zināmi 30. jūnijā, kad ir paredzēts izsniegt vispārējās vidējās izglītības sertifikātus.

Iesnieguma veidlapu var saņemt, ierodoties Valsts izglītības satura centrā vai arī elektroniski VISC mājaslapā. Iesniegums ir jāaizpilda un jāparaksta. Iesniegumam jāpievieno izsniegtā sertifikāta oriģināls vai oriģināla kopija.

VISC tiks izveidota īpaša apelācijas komisija, kas mēneša laikā pēc iesnieguma saņemšanas izskata to un pārskata vērtējumu eksāmenā, lai pieņemtu lēmumu atstāt esošo vērtējumu vai mainīt to.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādā mājas lapas vietnē varēs atrast Eksāmenu rezultātus?

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+