Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Sestdiena, 29. oktobris, 2016
21. jūnijs, 2015
Drukāt

Centralizēto eksāmenu rezultāti būs zināmi 30. jūnijā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Līdzīgi kā citus gadus, ja skolēnu neapmierina centralizētajā eksāmenā iegūtais vērtējums, mēneša laikā pēc sertifikāta izsniegšanas skolēnam vai viņa likumiskajam pārstāvim ir tiesības rakstīt iesniegumu, kas adresēts Valsts izglītības satura centram (VISC), ar lūgumu pārskatīt eksāmenā saņemto vērtējumu.

Eksāmenu rezultāti būs zināmi 30. jūnijā, kad ir paredzēts izsniegt vispārējās vidējās izglītības sertifikātus.

Iesnieguma veidlapu var saņemt, ierodoties Valsts izglītības satura centrā vai arī elektroniski VISC mājaslapā. Iesniegums ir jāaizpilda un jāparaksta. Iesniegumam jāpievieno izsniegtā sertifikāta oriģināls vai oriģināla kopija.

VISC tiks izveidota īpaša apelācijas komisija, kas mēneša laikā pēc iesnieguma saņemšanas izskata to un pārskata vērtējumu eksāmenā, lai pieņemtu lēmumu atstāt esošo vērtējumu vai mainīt to.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādā mājas lapas vietnē varēs atrast Eksāmenu rezultātus?

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+