Mobilā versija
-2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
21. jūnijs, 2015
Drukāt

Centralizēto eksāmenu rezultāti būs zināmi 30. jūnijā (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Līdzīgi kā citus gadus, ja skolēnu neapmierina centralizētajā eksāmenā iegūtais vērtējums, mēneša laikā pēc sertifikāta izsniegšanas skolēnam vai viņa likumiskajam pārstāvim ir tiesības rakstīt iesniegumu, kas adresēts Valsts izglītības satura centram (VISC), ar lūgumu pārskatīt eksāmenā saņemto vērtējumu.

Eksāmenu rezultāti būs zināmi 30. jūnijā, kad ir paredzēts izsniegt vispārējās vidējās izglītības sertifikātus.

Iesnieguma veidlapu var saņemt, ierodoties Valsts izglītības satura centrā vai arī elektroniski VISC mājaslapā. Iesniegums ir jāaizpilda un jāparaksta. Iesniegumam jāpievieno izsniegtā sertifikāta oriģināls vai oriģināla kopija.

VISC tiks izveidota īpaša apelācijas komisija, kas mēneša laikā pēc iesnieguma saņemšanas izskata to un pārskata vērtējumu eksāmenā, lai pieņemtu lēmumu atstāt esošo vērtējumu vai mainīt to.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādā mājas lapas vietnē varēs atrast Eksāmenu rezultātus?

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+