Mobilā versija
+17.3°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
15. decembris, 2015
Drukāt

Demonstrācijā pauž atbalstu Polijas valdībai

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vairāki tūkstoši cilvēku svētdien Varšavā bija sapulcējušies uz demonstrāciju Polijas valdības atbalstam. Pēc Varšavas domes datiem, demonstrācijā piedalījušies 15 000 cilvēku, bet policija lēš, ka demonstrantu skaits bijis trīsreiz lielāks.

Valdības atbalstītāji sapulcējās demonstrācijā pēc tam, kad aptuveni 50 000 cilvēku sestdien izgāja Varšavas ielās, lai protestētu pret valdošās konservatīvās partijas “Likums un taisnīgums” (PiS) panāktajiem grozījumiem likumā par Konstitucionālo tribunālu.”Likums un taisnīgums” līderis Jaroslavs Kačinskis, uzrunājot savus atbalstītājus, uzsvēra, ka konflikts par Konstitucionālo tribunālu nav par demokrātijas aizstāvēšanu, bet par mēģinājumu nepieļaut, ka tiek mainīta līdzšinējā sistēma, kas balstās uz personiskiem sakariem un pazīšanos. “Mēs vēlamies efektīvu Konstitucionālo tribunālu, kas patiesi sargās konstitūciju,” uzsvēra Kačinskis, piebilstot, ka pašreiz tribunāls sargā veco sistēmu un visu, kas ir nepareizs, kopš Polija atbrīvojās no komunisma jūga.

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+