Latvijā
Politika

Eksperts: Kučinskim šodien jāsarkst un jātaisnojas 16


Ministru prezidents Māris Kučinskis
Ministru prezidents Māris Kučinskis
Foto – LETA

Vakar paužot, ka uz Latvijas robežas aizturēta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata pretendentes Ingas Koļegovas brāļa automašīna, Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) pieļāva klasisku komunikācijas kļūdu, aģentūrai LETA sacīja SIA “P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu direktors Arnis Lapiņš, bijušā Ministru prezidenta Andra Bērziņa preses sekretārs.

“Pilnīgi droši nevar pateikt, kāpēc vakar notika tā, kā notika, varbūt parādīsies vēl kāda jauna informācija, bet, kā pašlaik izskatās, ir notikusi diezgan klasiska komunikācijas kļūda – noticēt vēlamajam, nepārbaudīt informāciju un iziet publiski,” notikušo komentēja Lapiņš.

“Rezultātā šodien jāsarkst vai jātaisnojas,” viņš piebilda.

Taujāts, kā atrisināt radušos situāciju, Lapiņš ieteica īsumā paskaidrot, kā notikušais radies. “Tā notiek – cilvēki skrien, ir aizņemti, un pēkšņi parādās kāda informācija, baumas, kas ir attiecīgi izdevīgas. Tam visi notic, un tas aiziet nepārbaudīts,” sacīja eksperts.
“Pirmo reizi piedos, bet, ja regulāri vēlamais tiks uzdots par esošo un baumas pasniegtas kā fakti, tad gan būs slikti,” piebilda Lapiņš.

Saistītie raksti

Kā ziņots, Kučinskis preses konferencē paziņoja, ka uz Latvijas robežas aizturēta Koļegovas brāļa automašīna, kas esot pierādījums viņa rīcībā esošais informācijai par VID shēmām un struktūrām, kuras nevēlas vadītāju, kas mainītu iestādi.

VID noliedza, ka kāda no tā struktūrvienībām būtu aizturējusi Koļegovas brālim piederošā uzņēmuma “Molport” automašīnu, noraidot izteiktos pārmetumus par centieniem izmantot dienesta rīcībā esošos resursus, lai ietekmētu dienesta vadības izvēli.

LA.lv