Sports
Motoru sports

FIA prezidents Žans Tods brauc uz Jūrmalu 0

Foto: EPA/Scanpix

Piektdien un sestdien Jūrmalā notiks Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) un biedrības “Latvijas Automobiļu federācija” (LAF) kopīgi rīkots Ziemeļeiropas zonas (NEZ) federāciju ikgadējais kongress, kurā piedalīsies arī FIA prezidents Žans Tods un ģenerālsekretārs Pīters Baiers.

Kongresā pulcēsies visu Ziemeļvalstu automobiļu federāciju pārstāvji – prezidenti, ģenerālsekretāri un komisiju vadītāji, lai kopīgi darbotos darba grupās un nospraustu tālākos mērķus un darāmos darbus, kas saistīti ar katras autosporta disciplīnas nākotni.

Kongresam pieteikušies deviņu valstu federāciju prezidenti. Tajā piedalīsies ap 90 viesu no visām Ziemeļvalstīm, kā arī citām Eiropas valstīm – Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Portugāles, Islandes, Šveices, Beļģijas, Vācijas, Īrijas, Nīderlandes un Latvijas. Kongress notiks viesnīcā “Baltic Beach Hotel” Jūrmalā.

Saistītie raksti

Ceturtdien, dienu pirms kongresa atklāšanas tiksies visu reģistrēto valstu federāciju vadītāji, savukārt oficiāli kongress tiks atklāts piektdien. Kongresā tiks apspriesti vairāki aktuāli jautājumi – par jauniešu piesaisti autosportam, par to, kā veicināt drošību sacensībās un uz ceļa un tamlīdzīgi. Paralēli strādās arī visu sporta veidu darba grupas, kā arī notiks iekšējie semināri par tiesnešu darbu, motoru sporta apdrošināšanu un Eiropas fondu piesaisti.

Tods iepriekšējo reizi Latvijā viesojās aprīlī, kad Rīgā norisinājās transporta drošības jautājumiem veltīta starptautiska konference “Globālā transporta drošība un drošums simtgadei”.

LA.lv
LE
LETA
Sports
Daugavpils domes vadība skaidrojas par skandālu pilsētas Futbola skolā
6 stundas
LA
LA.lv
Sports
Līdzjutēji par gada labākajiem riteņbraucējiem nosauc BMX frīstailistus Zēboldu un Vīksnu
7 stundas
LA
LA.lv
Sports
VIDEO: Upīša “šāviens” uzvar OHL nedēļas topā
8 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Stabiņas aizturēšanas detaļas: iespējams, “grēkojusi” arī Ēģiptē
2 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Vadīs pa vecajām sliedēm. LĀB prezidenta Apiņa vietā – Aizsilniece. Gruntmanim neļauj balsot
38 minūtes
LE
LETA
Dabā
Tuvojas sals, iespējama stipra snigšana: jaunākā prognoze par laikapstākļiem novembra izskaņā
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
Partijas pagaidām nesteidz uzņemties iniciatīvu valdības veidošanas sarunās
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Potenciālie riski esot satraucoši. Bažas par TV torņa ietekmi uz veselību
2 stundas