×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

Foto: Sportiskā garā atklāj “ZZ čempionātu 2015”

Foto: Valsts kancelejaFoto: Valsts kanceleja

Paveicot vienu no spēka un prāta spēles uzdevumiem, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V), ministri, skolēni un sportisti otrdien valdības mājā atklāja “ZZ čempionāts 2015”, informē Valsts kancelejā.

Vērienīgās skolēnu spēka un prāta spēles notiks devīto gadu, un to mērķis ir veicināt fiziski aktīvu un radošu dzīvesveidu, kā arī savstarpēju saliedētību, cieņu un toleranci jauniešu vidū.

Premjere spēļu atklāšanas pasākumā atzīmēja, ka čempionāts ir lielisks veids, kā mācīties sadarboties komandā, likt lietā gudrību, atjautību un pārbaudīt klases vienotību.

Straujuma savā uzrunā sveica visus klātesošos pasākuma viesus – skolēnus, vecākus un sportistus – ar pasākuma atklāšanu un novēlēja visiem dalībniekiem spēku un enerģiju “ZZ čempionāts 2015” sporta un prāta spēļu sacensībās.

LETA vēsta, ka šogad kompānijas “Tele2” sarunu kartes “Zelta zivtiņa” skolēnu sporta un prāta spēles “ŽZ čempionāts” plāno piesaistīt 70 000 skolēnu no visas Latvijas.

“ZZ čempionāts 2015” norisināsies trīs posmos – mājasdarba izpilde, pusfināli un fināls – un dalībnieki startēs trīs klašu grupās: 4.-5., 6.-8. un 9.-12. klases.

Latvijas skolu 4.-12. klašu skolēni ir aicināti pieteikt savas klases dalību “ZZ čempionātā” līdz 9. aprīlim, reģistrējoties mājaslapā “www.zzcempionats.lv”. Pēc pieteikšanās klasēm kopīgiem spēkiem jāizpilda radošais mājasdarbs “Mani novada dārgumi”: komandai jāizveido divu minūšu video par kādu savā pilsētā vai novadā vēl neatklātu vai sabiedrībai maz zināmu objektu, apvijot to ar kādu stāstu vai mūsdienīgu teiku. Labākie mājasdarbu veicēji no katra reģiona tiksies pusfinālos – 28.aprīlī Daugavpilī, 30.aprīlī Jelgavā, 6.maijā Rīgā, 8.maijā Madonā un 12.maijā Kuldīgā.

Pirmo reizi “ZZ čempionāts” vēsturē lielais fināls norisināsies Jūrmalā 30.maijā, kad pusfinālos uzvarējušās klases sacentīsies par Latvijas radošākās, vienotākās un sportiskākās klases titulu un vērtīgām balvām no organizētājiem, ģenerālsponsora “Huawei Technologies” un atbalstītājiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+