Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 16.maijam. Planētas izaicina parādīt īpašas spējas! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Planētu saikne tavā dzimšanas dienā sniegs tev neiedomājamas radošās spējas, bet līdz ar to, ka saikne starp tām būs izaicinoša, tev jābūt piesardzīgam. Tavas idejas un plāni var būt apbrīnojami, bet tiem jāatrod praktisks pielietojums.

Auns

Kaut arī tu vienmēr esi bijis pārliecināts par sevi, tev ir arī savas šaubas, kā jau visiem, un dažas no tām turpmākās diennakts laikā varētu kļūt nopietnākas. Vislabākais rīcības plāns būtu tas ignorēt un turpināt doties uz priekšu tā, it kā vispār nebūtu par ko uztraukties.

Vērsis

Koncentrējies uz to, kas tev padodas, un pretojies vēlmei iesaistīties lietās, par kurām gandrīz neko nezini. Tu esi savā labākajā formā, kad jūti, ka situāciju kontrolē, un, kaut arī citi var apgalvot, ka tas ir garlaicīgi, tev tas netraucē. Garlaicība apmaksā rēķinus.

Dvīņi

Šodien saņemsi tik labus jaunumus, ka aiz priekiem vēlēsies dziedāt un dejot. Patiesībā jaunumi paši par sevi var nebūt nekādi īpašie, bet tie apstiprinās, ka tavi nesenie uztraukumi ir bijuši bez pamata – kā jau dzīļi iekšienē vienmēr to biji zinājis.

`

Vēzis

Realitāte brīžiem ir pārvērtēta, un planētas ziņo, ka tavas fantāzijas turpmāko pāris dienu laikā nesīs patīkamus brīžus. Tomēr centies atcerēties, ka ne visiem piemīt tava gaume, it īpaši attiecībā uz ceļošanu un sabiedriskiem pasākumiem.

Lauva

Pārāk skaļi nesūdzies, ja draugs šodien ar tevi izspēlē joku – viņš tikai atlīdzina par visiem trikiem, kurus esi izspēlējis pats. Viss ir tikai jautrībai, tāpēc neuztver to pārāk nopietni un nebaidies pasmieties pats par sevi.

Jaunava

Nav svarīgi, par cik attapīgu tu sevi uzskati, planētas brīdina: ja šodien mēģināsi piemuļķot kādu, kurš atrodas pie varas, viņš to uzzinās, un tu būsi tas, kurš iznākumā cietīs. Neptūna ietekme uz tavu valdnieku Merkuru ir izteikti maldinoša.

Svari

Ar dažiem cilvēkiem tu dabiski labi satiec, un pret dažiem tu nevari izjust patiku, lai arī kā censtos, lai arī ko viņi darītu, lai tev izdabātu. Kāds šodien atkal mēģinās izpelnīties tavu draudzību. Izvairies no tā, taču neesi rupjš.

Skorpions

Ja tu esi sagatavojies, šodien vari veltīt pūles un sasniegt kaut ko nozīmīgu, bet planētas ziņo, ka labāk būtu neiespringt un ļaut lietām iet pašām savu gaitu. Nav jēgas sevi nodzīt, ja nejūti, ka no tā gūsi labumu.

Strēlnieks

Tev šodien var būt grūti jūtas ietērpt vārdos, bet, visticamāk, tas nebūs nepieciešams – tava ķermeņa valoda pateiks visu tavā vietā. Mīļotie jutīs, ka tev ir nepieciešamas rūpes un palīdzība un atradīs laiku, lai to sniegtu.

Mežāzis

Noteiktus ieradumus var būt grūti atmest, bet, ja tu ķersies tiem klāt pa vienam, nav neviena iemesla, kāpēc tev tas nevarētu izdoties. Vieglāk arī atbrīvoties no slikta ieraduma, aizstājot to ar labu ieradumu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Turpmākās diennakts laikā netrūks dažādu viedokļu, bet vienīgais padoms, kurš tev ir nepieciešams, nāks no tavas zemapziņas. Citiem vārdiem sakot, ignorē to, ko saka citi, un dari to, ko uzskati par pareizu.

Zivis

Bažas un raizes, kuras tev vajadzēja uzveikt jau pirms laba laika, šodien atkal atgādinās par sevi, un šoreiz tev ar tām ir jātiek galā pavisam. Labās ziņas ir tādas, ka, stājoties tām aci pret aci, nevis izvairoties no tām, tu sapratīsi, ka patiesībā nebija, no kā baidīties.

LA.lv