×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
13. augusts, 2017
Drukāt

Mīlestībā visam uzlikts sevišķas kaisles zīmogs. Horoskopi no 14. līdz 20. augustam

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Auns | Piemērots laiks sākt ko jaunu un tādu, kas patiešām saistīts ar ko jaunu un agrāk neredzētu, apgūt jaunu darbības lauku vai būtiski paplašināt veco. Spīdekļu novietojums sekmē draudzību un koleģialitāti ar pretējā dzimuma pārstāvjiem un arī mīlas lietas.

Vērsis | No atvaļinājuma jau atpakaļ esošajiem šīs zīmes pārstāvjiem nebūs viegli iekļauties darba ritmā – atmiņas par vasaru vēl joprojām dzīvas un tā vien gribas turpināt baudīt dzīvi. Atvaļinājumā vēl esošajiem – uzmanīgi mīlas lietās!

Dvīņi | Nedēļa pilna pārmaiņām, un svarīgi no tām neatpalikt. Labāk klāsies tiem Dvīņiem, kuriem izdosies brīvajā laikā nedomāt par darbu un darba laikā – par personīgajām lietām, taču tas nebūs viegli.

Vēzis | Labāk klāsies tiem, kuri atvaļinājumā – planētas noskaņo uz dzīves baudīšanu, komfortu un greznību, arī piedzīvojumiem mīlas frontē. Ja darbā jau iejūgtajiem tomēr izdosies tikt vaļā no atmiņām par vasaru, par paveikto jāžēlojas nebūs.

Lauva | Veiksmīga nedēļa gandrīz visās lietās. Gūt panākumus palīdzēs optimisms, spēja sadarboties un neizsīkstoša enerģija. Piemērots laiks tuvākiem vai tālākiem, klātienes vai neklātienes ceļojumiem. Par nākotnes plāniem nestāstīt kuram katram.


Jaunava |
Tikt galā ar sarežģītām situācijām palīdzēs spēja nojaust sarunu partneru patiesos nodomus, taču jāņem vērā, ka arī pati Jaunava šimbrīžam ir “caurspīdīgāka” nekā citkārt, tādēļ svarīgi saglabāt godīgumu. Svarīgi prast glabāt noslēpumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+