Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mierīgi turpiniet iesākto! Karjeras horoskops 5. – 11.martam0

AUNS

Var gadīties, ka viņam prātā ienāk kāda visai jauna un oriģināla ideja. Tās realizācija varētu uzlabot viņa nākotnes perspektīvas. Diemžēl šonedēļ viņš ir nedaudz bailīgs, tādēļ labā izdevība var tikt palaista garām.

VĒRSIS

Viņš tiecas pēc harmonijas un visa skaistā. Darba lietās īstais brīdis gūt atbalstu saviem plāniem un idejām. No tām brīvajā laikā planētas labvēlīgas, lai baudītu visu skaisto un jauko – saskaņu ģimenē, labu grāmatu, mākslas un kultūras pasākumus.

DVĪŅI

Kaut arī zvaigznes no debesīm nonest šobrīd neizdosies – tam var pietrūkt drosmes un uzņēmības –, ar dzīvi tomēr būs apmierināti. Planētas rosina darbā mierīgi turpināt jau iesākto, bet brīvo laiku pavadīt jaukā un patīkamā sabiedrībā.

VĒZIS

Mierīga nedēļa, kurā gandrīz nekas sevišķs nenotiek. Profesionālajā darbībā planētas rosina mierīgi darīt kārtējos darbus, bet no tiem brīvajā laikā nodoties mājas un ģimenes dzīvei. Šonedēļ radušās jaunās idejas var izrādīties uz smiltīm būvētas.

LAUVA

Viņam šobrīd ir viss, lai sāktu ko jaunu un nozīmīgu – uzņēmība, konstruktīvisms domāšanā un arī spēja, iepatīkoties apkārtējiem, gūt viņu atbalstu. Vienīgi reizēm viņš rīkojas pārlieku impulsīvi un tā var visu sabojāt.

JAUNAVA

Nedēļa, ko vislabāk pavadīt, pārāk nepūloties, turpinot kārtējos darbus, bet no tiem brīvajā laikā uzturoties draugu, domubiedru un arī mīļotā cilvēka sabiedrībā. Piemērots laiks paskatīties uz citiem un sevi parādīt…

SVARI

Planētas sekmē nodoties visam, kas jauks un patīkams. Šīs zīmes pārstāvji darītu labi, ja tomēr neaizmirstu arī par darba lietām un neatstātu nedarītus vismaz neatliekamos darbus. Sarežģītās situācijās varēs paļauties uz draugu palīdzību.

SKORPIONS

Viņš ir noskaņots optimistiski, enerģiski dara to, kas jādara. Nedēļu vismaz visā, kas attiecas uz darba lietām, varēs noslēgt ar sevi apmierināts. Var gadīties, ka pietiks laika pat palīdzēt kādam, kuram šobrīd būs veicies sliktāk.

STRĒLNIEKS

Planētas veicina zināmu neapdomību un steigu. Un, ja viņš tai ļausies, iespējams daudz ko arī sabojāt. Strēlnieks darītu labi, ja atcerētos seno sakāmvārdu: “Lēnāk brauksi, tālāk tiksi.” Brīvo laiku labāk pavadīt kopā ar saviem mīļajiem.

MEŽĀZIS

Pārlieku seko visiem likumiem, normām un norādījumiem, tādēļ sākt ko principiāli jaunu diez vai izdosies. Viņš darītu prātīgāk, ja nemaz pēc tā necenstos, bet mierīgi turpinātu jau agrāk iesākto. Diemžēl tā var gadīties palaist garām kādu labu izdevību.

ŪDENSVĪRS

Arī viņš labprāt pieturētos pie vispāratzītajiem noteikumiem un normām, taču Urāns urda sākt ko pavisam jaunu un neparastu. Var gadīties, ka viņš tā arī dara, taču zaudētājos nepaliek. Tiesa, tas prasīs daudz nervu enerģijas.

ZIVIS

Daudz jaunu un labu izdevību, Zivis centīsies tās arī izmantot. Dažas no tām gan var slēpt sevī kādas lamatas, tādēļ būtu labi, ja, pirms ķerties pie lietas, viņas visu labi apdomātu. Kaitīgie ieradumi šonedēļ sevišķi kaitīgi.

LA.lv