Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi Strēlniekam. Rosīgs vīrietis, neatkarīga sieviete 16

Foto – Shutterstock

Saule caur Strēlnieka Zodiaka zvaigznāju iet no 22. novembra plkst. 05.05 līdz 21. decembrim plkst. 18.28.

STRĒLNIEKS vīrietis

Strēlnieks vīrietis vienmēr ir ar kaut ko nodarbināts. Viņam patīk dzīve, kurā viss notiek. Viņš labprāt darbojas kopā ar citiem, vai tas būtu darbs vai vaļasprieks. Viņš labprāt izpalīdzēs un atbalstīs, tāpēc Strēlniekam ir daudz draugu un paziņu un tikpat kā nav ienaidnieku. Daudzi uzskata Strēlnieku par optimistu un veiksminieku, jo tikai retu reizi viņu var redzēt saskumušu vai nomāktu.

Sievietes bieži neizprot īsteno Strēlnieka attieksmi, pieņemot to par nopietnāku, nekā tas ir patiesībā. Lielākoties Strēlnieka draudzīgā un sirsnīgā attieksme pret pretējā dzimuma pārstāvi ir tikai flirts un patīkama izklaide, bet nekas vairāk. Tas, ko citi uzskata par iemīlēšanos, Strēlniekam, ticamāk, ir tikai aizraušanās.

Ja viņš jutīs, ka kāda daiļā dzimuma dāma viņu vēlas piesaistīt sev, vai nu aizbēgs, vai izvērtīs visu par joku, lai neaizskartu sievietes jūtas. Strēlniekam vīrietim patīk sievietes, ar kurām ir par ko parunāt, kuras ir sportiskas un kurām patīk gan ceļot, gan gūt jaunus iespaidus. Izredzētā nedrīkst viņu ierobežot un bāzt savu degunu viņa lietās un darīšanās. Viņai jābūt tikpat patstāvīgai un ar brīvu skatījumu uz pasauli un lietām kā viņš pats. Strēlnieks ne pārāk atzīst un godā radu saites, tāpēc neapgrūtinās jūs ar saviem tuviniekiem un būs pateicīgs, ja jūs savukārt nemocīsiet viņu ar savējiem.

Strēlniekam ir arī savas ēnas puses. Ja grasāties būt viņa sieva, tad sagatavojieties uz to, ka dažkārt tiksiet kritizēta ne īpaši taktiski, jo savos izteicienos viņš mēdz būt gan kritisks, gan mazliet sarkastisks. Tomēr, ja viņš par kaut ko ir izteicis savu viedokli, otrreiz pie šīs tēmas vairs neatgriezīsies.

Tad, kad ģimenē ienāk bērni, Strēlnieks grib, lai sieva prot savus ikdienas pienākumus organizēt tā, lai bērni neatņemtu viņam paredzēto laiku un uzmanību.

Strēlnieks praktiski neinteresējas par maziem bērniem un, tikai tiem pieaugot, sāks izrādīt uzmanību. Daudziem Strēlniekiem tuvāki ir dēli, kaut arī ar meitām viņš prot būt īpaši maigs. Attiecībā uz bērniem viena prasība ir kategoriska – bērni nekad nedrīkst melot.

STRĒLNIEKS sieviete

Sirds dziļumos Strēlnieks sieviete ir kā naivs bērns. Viņas pasaules izpratne un uzskati tik tīri, ka piemuļķot to spēj gandrīz jebkurš. Tas var izklausīties dīvaini, jo Strēlnieka sieviete ir ļoti gudra ar loģisku domāšanu. Taču mēs jau nerunājam par prātu, bet par sirdi. Strēlnieka prāts spēj atrisināt jebkuru, pašu sarežģītāko uzdevumu, toties sirds ir absolūti neaizsargāta, tāpēc nereti nākas sāpīgi ciest. Viņa ir tik patiesa, ka citiem var rasties vēlme, kaut viņa reiz būtu samelojusi. Jo ne visiem tīk dzirdēt patiesību, daudziem glaimi šķiet patīkamāki. Ja vēlaties no viņas ko panākt, nepavēliet, bet lūdziet. Pat bērnībā viņa neļāva vecākiem to komandēt, vai domājat, ka tas būs atļauts jums? Varat uz to necerēt. Viņa nav gatava upurēt savu brīvību, individualitāti vai savus ieradumus. Bieži vien atklātība un patiesums vēršas pret Strēlnieku sievieti pašu, tomēr viņai svarīgāk par visu ir būt godīgai pret sevi un citiem. Daudziem tas rada neizpratni, dusmas vai vēlmi strīdēties un pat pierādīt pretējo.

Kādreiz var šķist, ka sieviete Strēlnieks ir diezgan skarba, taču tā tiešām ir tikai šķietamība, jo viņa spēj būt jūtīga un sentimentāla. Viņa saglabās no jums saņemtās vēstules un zīmītes, rozi, ko dāvājāt satikšanās dienā, un koncerta biļeti, kur pirmoreiz tikāties. Strēlniekiem sievietēm reti gadās slikts garastāvoklis, tomēr aizvainota tā spēj kļūt indīga. Viņa netur ilgi ļaunu prātu un aizmirst aizvainojumu ātrāk, nekā jūs to domājat. Kaut arī nav nekā slēpjama, tomēr viņai nepatīk citiem stāstīt par savu privāto dzīvi un ģimeni.

Strēlnieks sieviete nealkst pēc iespējas ātrāk stāties laulībā. Pirmkārt, par traucēkli var izrādīties darbs vai vēlme veidot karjeru, kuru viņa negribēs pamest, otrkārt – grūti atteikties no brīvības, kad nav jāuzņemas atbildība par ģimeni.

Kaut gan viņa necieš apnicīgos mājsaimnieces pienākumus, tomēr cenšas uzturēt māju tīru. Ēdiena gatavošana viņai arī neizraisa sajūsmu, tāpēc labprāt ģimenes svinības vai svētkus kopā ar draugiem rīko vietās, kur to visu var pasūtīt un apmaksāt. Viņa prot būt viesmīlīga un patīkama namamāte.

Kā mamma Strēlnieks sieviete ir gādīga un mīloša. Bērni mīl savu mammu, jo viņa prot radīt patīkamu un brīvu gaisotni. Mājās bieži valda jautrība, smiekli, optimisms un uzmundrinājums uzdrīkstēties – lieliska vide bērnu audzināšanai. Vienīgais, kā trūkst, – disciplīnas.

LA.lv