Kultūra
Mūzika

Imanta Kalniņa slavenākās dziesmas ieguvušas jaunu interpretāciju: atvērs albumu “Nepāriet”0


“Nepāriet” ciemos Skuteļa pusnakts šovā septiņos.
“Nepāriet” ciemos Skuteļa pusnakts šovā septiņos.
Publicitātes foto

Jānis Šipkēvics un mūziķu apvienība “Nepāriet” aicina uz albuma “Pāri” atklāšanas svētkiem, kas notiks trešdien 18. septembrī no plkst. 19 K.K.fon Stricka villā, Rīgā, informē albuma veidotāji.

“Nepāriet” ir jaunu mūziķu kopums, kas kopīgi izveidojuši Imanta Kalniņa mūzikā balstītu programmu, par pamatu ņemot 1997. gadā tapušajā Ainara Mielava un Imanta Kalniņa kopdarbu “Par lietām, kuras tā ar’ nekad nepāriet”.

“”Nepāriet” sastāvā esam ļoti dažādi, katram no mums “Nepāriet” nozīmē ko savu –

kādam Imanta Kalniņa dziesmas ir bērnības atmiņās iekodēta latviskā identitāte, citam – sevis izzināšanas un attīstības process.

Mani fascinē tas, kas vārdos nav izsakāms – tas brīnumainais, kas caurvij Imanta Kalniņa mūziku, un kas mūs pašus savstarpēji saista šajā mūzikā, ko kopīgi radām,” stāsta idejas autors Jānis Šipkēvics.

“Nepāriet” veidots kā atskats uz šo albumu, kas guva ievērojamu popularitāti un vietu cilvēku sirdīs. Plašāka publika ar “Nepāriet” pirmo reizi iepazīstināta 2017. gada festivāla “Piena Svētki” laikā, pēc tam mūziķi ar koncertprogrammu viesojušies arī Lūznavas muižā un Valmiermuižā.

“Nepāriet” sastāvā muzicē Alise Joste, Evija Vēbere, Jānis Šipkēvics, Kārlis Josts, Lorete Medne, Matīss Čudars, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds, Zelma Jēgere un Vladislavs Nastavševs.

Pirms un pēc koncerta mūziku no platēm atskaņos Henriks Eliass Zēgners. Albuma atklāšanas svētkos būs iespēja satikt mūziķus, kā arī iegādāties jauno albumu un biļetes uz “Nepāriet” noslēguma koncertu par īpašu cenu. Ieeja bez maksas.

No 19. septembra jauno albumu “Pāri”, CD un plates, varēs iegādāties interneta veikalos TruStore, veikalos Upe, Patafons, Randoms, LPEE, mūzikas straumēšanas vietnēs Spotify, iTunes un citās mūzikas ierakstu pārdošanas vietās.

K. K. fon Stricka villā skanēs ievadkoncerts muzikālu notikumu sērijai, kas oktobrī un novembrī sekos Valkā, Jēkabpilī, Alūksnē, Siguldā, Talsos un Rīgā.

“Nepāriet” koncertsērija:

  • 10. oktobrī plkst. 19 Valkas Kultūras namā;
  • 13. oktobrī plkst. 17 Krustpils Kultūras namā, Jēkabpilī;
  • 20. oktobrī plkst. 17 Alūksnes Kultūras centrā;
  • 24. oktobrī plkst. 19 Siguldas Devonā;
  • 25. oktobrī plkst. 19 Talsu Tautas namā;
  • 5. novembrī plkst. 19., valsts svētku ieskaņā, notiks šī gada noslēguma koncerts Rīgā, nesen atklātajā kultūras telpā Hanzas perons
LA.lv