×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.3°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
16. novembris, 2017
Drukāt

Jaunups: latvieši nemīl bagātos uzņēmējus, bet ražošana gan patīk (13)

Foto - LETAFoto - LETA

“Latvijas situācijā šis OIK ļoti sit pa ražotājiem. Latvijas iedzīvotājs no vienas puses nemīl tos bagātos uzņēmējus, bet no otras puses – ražošana gan patīk!” partijas “Latvijas attīstībai” valdes loceklis Edgars Jaunups norādīja RīgaTV 24 raidījumā “Kur tas suns aprakts?”, komentējot skandālu par krāpšanos ar OIK atļaujām un atklājot, kas, viņaprāt, cilvēkus šajā situācijā tracina visvairāk.

Jaunups uzskata, ka ir 3 galvenie iemesli, kāpēc sabiedrība ir sašutusi par krāpšanos ar OIK atļaujām.

Pirmkārt, elektrība ir dārgāka nekā tai vajadzētu būt. Tas, protams, ir viens no aspektiem. Tomēr Jaunups arī vērsa uzmanību uz to, ka maksājam mazāk nekā daudzās Eiropas valstīs: “Ja mēs salīdzinām ar citām Rietumeiropas valstīm, mūsu mājsaimniecību iedzīvotāji maksā daudz mazāk.”

Kā otro sašutuma cēloni Jaunups minēja to, ka skandālā iesaistīti arī politiķi. “Otrs iemesls ir, ka acīmredzami ļoti daudzi no šo licenču ieguvējiem ir vienā vai otrā veidā saistīti ar politiķiem un partijām,” norādīja Jaunups. Tas vēl vairāk diskreditē politisko sistēmu.

Būtiskākais aspekts gan esot tas, ka šī krāpšanās ar OIK ietekmē ražotājus. “Latvijas iedzīvotājs no vienas puses nemīl tos bagātos uzņēmējus, bet no otras puses – ražošana gan patīk! Tā kā tas tik ievērojami sit pa ražotājiem, tad liekas, ka dēļ šī iemesla mūsu valsts nevar uzplaukt,” sabiedrības sašutumu skaidroja Jaunups.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Nesaprotu, kas tādu karikatūru TV! Cirks par velti…

 2. Es arī strādāju pie bagātiem au Latvijā labi pazīstamiem uzņēmējiem par 2 euro/h ,par ko lai viņus mīl ?

 3. Nu muldoņa, kas muldoņa.

 4. Kas patīk pašam Jaunupam?

 5. Latvieši,Jaunup,nemīl šodienas bagātos uzņēmējus un politiķus vienā personā,ar viņu “kabatas partijām”-tos,kurus dēvē arī par oligarhiem! Kāpēc nemīl,domāju,nav vajadzība pat paskaidrot!

 6. Latvie si nemīl tādus uzņēmējus kāds tiek intervēts, 3A, utml. Pret uzņēmēju, piemēram, Jāni Vinteru visu cieņu!

 7. Par ko mīlēt parazītus? Vai kāds strādnieciņš ticis bagāts, strādājot pie bagāta uzņēmēja? Tu jau ar’ esi parazīts! Pareizi Valters teica …

 8. Ko viņš te muld? Pats caurkritis politiķis un uzņēmējs arī nekāds. E. Jaunupa citāts – “Ja mēs salīdzinām ar citām Rietumeiropas valstīm, mūsu mājsaimniecību iedzīvotāji maksā daudz mazāk.”… Jā mazāk, bet salīdzinot ar Rietumeiropu mūsu iedzīvotāji arī saņem daudz, daudz, daudz… mazāk. Lai Jaunups pats pastrādā par 300, 400 € mēnesī un apmaksā rēķinus ar šo algu. Fiziski lai pastrādā, nevis mēli pa tukšo. Taisnība jau ir teicienā – “Gudri *irst, nav malu cirst”.

 9. Dumjajiem patīk “nagu maucēji” un vergturi un turpina kalpot. Kaut cik prātīgi un enerģiski cilvēlki bēg no verdzības un vēdertiesas algas, no pazemošanas, nevis no bagātajiem. “Bagātie”, kuri jau smird no naudas, vienalga saka – lieli nodokli, nav ko maksāt algās – un NODOKĻUS arī nemaksā.

  Un tā viņi domā – visu dzīvi apzagt un spīdzināt tautu? Jaunups laikam nemīl uzņēmēju apzagtos nabagus tāpat kā es.
  Latviešu tauta jau17 reizes apkrāpta un apzagta, nodenacionalizēta līdz baltkvēlei.
  Denacionalizācija ir latviešu holokausts – tā zvanīja un teica kāda sieviete Latvijas Radio “Krusrpunktā”.

 10. Kā tad – latviešiem ražošana patīkot! Ja jau patiktu, tad nebūtu “norakuši” piem. celulozes rūpnīcu un akmens vates ražotni pie Ogres. Atceros, kā pirms gadiem 10, kad dzīvoju Ogrē, humanitāro izglītību ieguvušās dāmītes no Ogrenet un arī viens otrs eksaltēts kuņģelis histēriski protestēja pret iecerēto franču akmens vates ražotni, kura, kā bija iecerēts, atrastos ārpus pilsētas mežā, un nekādu kaitējumu nenodarītu. Ogrei, redz, nekādu ražošanu nevajagot, tikai kūrortu un t.t. Rezultātā ne lāga kūrorta, ne ražošanas. Un cilvēki, kuri vēlas strādāt un pelnīt, bariem vien brauc uz ārzemēm. Galu galā Latvijā paliks tikai korumpētie ierēdņi un iepriekš pieminētās eksaltētās dāmītes no Ogrenet.

  • Aigars Štokenbergs teica Atbildēt

   Māju siltināšana ar ārzemju materiāliem ir izšķērdība un neko nedod – tā pēc satgura. Vajag rtažot savus apdares maeriālus jun tad siltināt – būs darbs, būs pašiem nauda un lētāk. Citādi Eiropa dod naudu, lai samaksātu par viņu dārgajiem materiāliem un atditu atpakaļ najudu.,kāda jēga – t’;a kādreis Aigars stāstīja intervijā Latvijas Avīzē?

   Aigars Štokenbergs,- ar ekonomisko un jurfkidisko izglķitību, gudrs, apdomīgs, prātīgs un īsts Latvijas valstsvīrs – tādus nemīl.

 11. vecajai nomenklatūrai pielaizījies tipiņš,Valdim tiešām ir taisnība.

 12. Piekrītu Valdim Valteram.

Draugiem Facebook Twitter Google+