Mobilā versija
Brīdinājums -1.9°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Sestdiena, 20. janvāris, 2018
9. janvāris, 2017
Drukāt

Jūrmalā tirgotas sevišķi bīstamas un nāvējošas narkotikas; trīs aizturētie

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policija (VP) Jūrmalā notvērusi trīs narkodīlerus, kuri lielā apmērā tirgoja heroīnu un karfentanila sajaukumu ar heroīnu, informē VP.

VP Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policisti pagājušonedēļ noskaidroja, ka kāds 37 gadus vecs vīrietis, kurš jau iepriekš vienu reizi sodīts par narkotiku realizāciju, jau atkal atgriezies uz noziedzīgā ceļa un turpina šo nelegālo rūpalu.

Noskaidrojot vīrieša atrašanās vietu, 5. janvārī, likumsargi Jūrmalas mikrorajonā Kauguros viņu aizturēja. No vīrieša tika konfiscēti apmēram divi grami karfentanila un heroīna sajaukuma.

Policija norāda, ka karfentanils ir viena no spēcīgākajām narkotikām, kuras iedarbība uz cilvēka organismu sākas jau no pavisam nelieliem daudzumiem – viena mikrograma. Šā iemesla dēļ karfentanila lietotāji sevišķi bieži mirst no pārdozēšanas.

Policisti noskaidroja, ka aizturētais vīrietis narkotikas iegādājies no 45 gadus veca vīrieša, kurš savukārt – no 28 gadus veca vīrieša. Minētajā datumā Jūrmalas policistiem Slokā izdevās aizturēt arī šīs personas, kuras arī iepriekš sodīts par narkotiku realizāciju. Pārmeklējot viņu automašīnu, policisti tās salonā atrada vairāk nekā 59 gramus heroīna.

Foto Valsts policijaFoto Valsts policija

Saistībā ar notikušo pret vīriešiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu lielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

6. janvārī visiem aizturētajiem tika piemērots apcietinājums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+