×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
22. jūlijs, 2014
Drukāt

Kandavas novadā malumednieks ar mietu uzbrūk policistam (4)

Foto; žurnāls "Medības"Foto; žurnāls "Medības"

Kandavas novada Zemītes pagastā aizdomās par nelikumīgām medībām un uzbrukumu policistam 21. jūlijā aizturēts kāds 1976. gadā dzimis vīrietis, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijā.

VP Galvenās kārtības policijas pārvaldes Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienības darbinieki pirms tam saņēma informāciju no vietējiem medniekiem par iespējamām nelikumīgām medībām Kandavas novada Zemītes pagastā, kurās iesaistīts kāds 1976. gadā dzimis vīrietis, kurš jau vairākkārt nonācis policijas redzeslokā aizdomās par medībām lielos apjomos realizācijas nolūkā.

Valsts policijas darbinieki sadarbībā ar Valsts meža dienesta darbiniekiem izbrauca uz notikuma vietu, kur uzsāka aizdomās turētā vīrieša novērošanu. Pārliecinoties, ka vīrietis patiešām uzsācis malu medības, pieņemts lēmums vīrieti aizturēt, tomēr aizdomās turētais nepakļāvās prasībām un sāka bēgt. Šķērsojot labības lauku, vīrietis tajā nometa savu medību ieroci.

Lai aizdomās turēto aizturētu, policijas darbinieks ar dienesta automašīnu aizšķērsoja viņam ceļu un pieprasīja apstāties, tomēr vīrietis nolauza pie meliorācijas akas piestiprināto 1,5 metrus garo mietu un uzbruka policijas darbiniekam.

Reaģējot uz notiekošo, policijas darbinieks brīdināja vīrieti par ieroča pielietošanas iespējamību, tomēr vīrietis turpināja uzbrukt, un policijas darbinieks raidīja brīdinājuma šāvienu gaisā. Kad arī tas uzbrucēju neapturēja, policijas darbinieks atkāpjoties raidīja vairākus šāvienus uzbrucēja kāju virzienā, vīrieti neievainojot.

Pēc vīrieša aizturēšanas, pārmeklējot apkārtni, labības laukā tika atrasts aizdomās turētajam piederošais ierocis “Mauser M03”.

Par notikušo uzsākts kriminālprocess  par uzbrukumu varas pārstāvim, kas paredz sodīt ar brīvības atņemšanu līdz pieciem gadiem. Tāpat uzsākta administratīvā lietvedība par ieroča glabāšanas noteikumu pārkāpšanu.

Policijas darbinieki turpina izmeklēšanu, lai precizētu visus notikušā apstākļus.

Valsts policija izsaka pateicību medniekiem, kuri nepalika vienaldzīgi un informēja policiju par nelikumīgajām medībām. Tāpat policija aicina iedzīvotājus, kuru rīcībā ir informācija par iespējamām nelikumīgām medībām vai zveju, sazināties ar Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Nelikumīgu medību un zvejas apkarošanas vienības darbiniekiem pa tālruni 27895495.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tam policistam vajag biežāk apmeklēt šautuvi, lai nākamreiz trāpītu….

  2. ŽĒL, KA POLICISTS NENOSLĀNĪJA VĪRIETI KĀ TRAKU SUNI…

  3. Nesaprotu kur palika otrs maliķis ar visu nelegālo ieroci.Tas vispār te ir noklusēts un palaists mājās.

  4. Nu ja maliķis var atļauties M03… tad medību prod. realizācija ir bijusi visai sekmīga.

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +14.7
Alūksne +12.0
Daugavpils +11
Saldus +12
Liepāja +13.8
Jelgava +12
Ventspils +13.8
Limbaži +11
Madona +12
Rēzekne +11
Draugiem Facebook Twitter Google+