×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. maijs, 2015
Drukāt

Kredīti jauniešiem – ērti un izdevīgi (3)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Nav noslēpums, ka dinamiskākā dzīve ir tieši gados jauniem cilvēkiem – mācības, izklaides, jaunas iespējas un izaicinājumi…Tam visam nepieciešami naudas līdzekļi. Ko darīt situācijā, ja radušies neparedzēti tēriņi, bet līdz algai vai stipendijai ir jāgaida? Prasīt vecākiem vai draugiem? Tas ne vienmēr ir ērtākais un labākais risinājums. To apzinoties arvien vairāk jauniešu izmanto iespēju saņemt ātro kredītu.

Latvijā ātrie kredīti pārsvarā tiek izsniegti personām, kas sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu. Protams, iespējams atrast arī dažas kredītkompānijas, kas gatavi uzticēties tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem. Nebanku aizdevēji jauniešiem draudzīgi ir ne vien ērtās un ātrās kredīta noformēšanas, bet arī pieejamības dēļ. Ne visi jaunieši strādā algotu darbu, tādēļ būtiski, ka, izvērtējot aizdevuma pieteikumu, vērā tiek ņemti visi oficiālie ienākumi, ne tikai darba alga, bet arī, piemēram, stipendijas. Šis fakts ikvienam jaunietim sniedz papildus brīvību! Turklāt ātrie kredīti būs labākais risinājums situācijās, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi, arī tādēļ, ka tie veicina atbildības uzņemšanos. Tā ir iespēja katram pašam mācīties rīkoties ar naudu, plānot budžetu, aizņemties un tērēt atbildīgi. Protams, te jāatceras, ka pirms kredīta noformēšanas svarīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību un savu iespēju to atmaksāt.

Ja esi izlēmis par labu kādam no daudzveidīgajiem kredītiem, jāatrod piemērotākais. To visvienkāršāk izdarīt, salīdzinot vairākus būtiskus faktorus –piemēram, jau pieminēto vecuma ierobežojumu, kredīta noformēšanas ātrumu, kredītlimitu un citas aktuālas lietas. Ikviens kredīta ņēmējs vēlas noformēt pēc iespējas izdevīgāku aizdevumu, tādēļ noteikti jāņem vērā arī aizdevēju īpašie piedāvājumi – piemēram, pirmais kredīts bez procentu maksas. Izmanto šo iespēju, ja kredītu vēlies saņemt ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem!

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ELIS AIZDEVUMA FIRM šobrīd PIEšķIRT OUT aizdevumu ar ļoti zemu likmi
    sazinieties ar mums:www.elis-loan-service.mycylex.co.uk/

  2. reklāmraksts… 🙁 Turklāt visai bezkaunīgs…

    • Tā izskatās, bet man kā reiz šodien bija nepieciešams kredīts un pateicoties šim rakstam es atkal neaizņēmos no ierastā aizdevēja.

Draugiem Facebook Twitter Google+