Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
12. decembris, 2014
Drukāt

Kriminālvajāšanai nodod lietu par balsu pirkšanu Sakstagala pagastā

Foto: LETAFoto: LETA

Latgales tiesu apgabala prokuratūrai šonedēļ kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots process par balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās Rēzeknes novada Sakstagala pagastā, informē Drošības policijā (DP).

Kriminālprocesā iegūti pierādījumi, ka Latvijas pilsonis ir ietekmējis citu personu tiesības brīvi vēlēt parlamenta deputātus, uzpērkot vēlētāju. Šobrīd aizdomās turamais atrodas apcietinājumā, jo izmeklēšanas gaitā iegūta informācija, ka viņš izsaka draudus un fiziski ietekmē lieciniekus.

DP lietvedībā šobrīd ir vēl seši kriminālprocesi, kas uzsākti pēc 12.Saeimas vēlēšanām saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu.

Jau vēstīts, ka DP sākusi kriminālprocesus par iespējamu 12.Saeimas vēlēšanu balsu pirkšanu par labu vairākām partijām vai to kandidātiem. DP joprojām nemin konkrētas partijas, kuru labā būtu notikusi balsu pirkšana. Viens no DP izmeklēšanā esošajiem kriminālprocesiem ir par iespējamo balsu pirkšanu 11.Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītāja, 12.Saeimas deputāta Dzintara Zaķa labā, ziņo LETA.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (3)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+