Mobilā versija
Brīdinājums +1.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
12. decembris, 2014
Drukāt

Kriminālvajāšanai nodod lietu par balsu pirkšanu Sakstagala pagastā

Foto: LETAFoto: LETA

Latgales tiesu apgabala prokuratūrai šonedēļ kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots process par balsu pirkšanu 12. Saeimas vēlēšanās Rēzeknes novada Sakstagala pagastā, informē Drošības policijā (DP).

Kriminālprocesā iegūti pierādījumi, ka Latvijas pilsonis ir ietekmējis citu personu tiesības brīvi vēlēt parlamenta deputātus, uzpērkot vēlētāju. Šobrīd aizdomās turamais atrodas apcietinājumā, jo izmeklēšanas gaitā iegūta informācija, ka viņš izsaka draudus un fiziski ietekmē lieciniekus.

DP lietvedībā šobrīd ir vēl seši kriminālprocesi, kas uzsākti pēc 12.Saeimas vēlēšanām saistībā ar iespējamu balsu pirkšanu.

Jau vēstīts, ka DP sākusi kriminālprocesus par iespējamu 12.Saeimas vēlēšanu balsu pirkšanu par labu vairākām partijām vai to kandidātiem. DP joprojām nemin konkrētas partijas, kuru labā būtu notikusi balsu pirkšana. Viens no DP izmeklēšanā esošajiem kriminālprocesiem ir par iespējamo balsu pirkšanu 11.Saeimas “Vienotības” frakcijas vadītāja, 12.Saeimas deputāta Dzintara Zaķa labā, ziņo LETA.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (46)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Pie barikāžu piemiņas ugunskura pulcējas vairāki simti cilvēkuŠodien priekšpusdienā Rīgā, Doma laukumā, pie barikāžu atcerei veltīta ugunskura pulcējās vairāki simti cilvēku, tostarp Latvijas amatpersonas, jaunsargi, dažāda vecuma skolēni un viņu skolotāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+