Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Kuldīgas Mākslas namā atvērs “Baltu lapu”

Foto: Kuldiga.lvFoto: Kuldiga.lv

Mākslas nams Kuldīgā.

Kuldīgas Mākslas namā Festivāla “Via Baltica” ieskaņā 19.jūnijā atklās Baltijas valstu jauno mākslinieku laikmetīgās mākslas izstādi “Balta lapa”, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Tiek norādīts, ka izstāde veltīta vēsturiskā Baltijas ceļa atcerei. Tā apvieno 30 jaunus māksliniekus no visām Baltijas valstīm. Mākslinieki ir gandrīz vienā vecumā ar Baltijas ceļu. Izstādes dalībnieki atceras sevi kā mazus bērnus, kuri bija Baltijas ceļa neatņemama sastāvdaļa.

Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar Lietuvas mākslinieku savienību, mākslas galeriju “Arka” Viļņā un Kuldīgas Mākslinieku rezidenci.

Izstāde Kuldīgā būs apskatāma līdz 19. jūlijam. Savukārt festivāls “Via Baltica” turpināsies ar koncertiem no 21. līdz 29. augustam Liepājā un 23. augustā Kuldīgā. Biļetes jau šobrīd ir nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

Pievienot komentāru

"Sēnītei" un Liepājas teātrim piešķirs kultūras pieminekļa statusuKafejnīcas "Sēnīte" ēka un Liepājas teātris iekļauti valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā, liecina oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicētie paziņojumi.
Draugiem Facebook Twitter Google+