Mobilā versija
+23.9°C
Jēkabs, Žaklīna
Otrdiena, 25. jūlijs, 2017
17. jūnijs, 2015
Drukāt

Kuldīgas Mākslas namā atvērs “Baltu lapu”

Foto: Kuldiga.lvFoto: Kuldiga.lv

Mākslas nams Kuldīgā.

Kuldīgas Mākslas namā Festivāla “Via Baltica” ieskaņā 19.jūnijā atklās Baltijas valstu jauno mākslinieku laikmetīgās mākslas izstādi “Balta lapa”, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Tiek norādīts, ka izstāde veltīta vēsturiskā Baltijas ceļa atcerei. Tā apvieno 30 jaunus māksliniekus no visām Baltijas valstīm. Mākslinieki ir gandrīz vienā vecumā ar Baltijas ceļu. Izstādes dalībnieki atceras sevi kā mazus bērnus, kuri bija Baltijas ceļa neatņemama sastāvdaļa.

Izstāde tiek organizēta sadarbībā ar Lietuvas mākslinieku savienību, mākslas galeriju “Arka” Viļņā un Kuldīgas Mākslinieku rezidenci.

Izstāde Kuldīgā būs apskatāma līdz 19. jūlijam. Savukārt festivāls “Via Baltica” turpināsies ar koncertiem no 21. līdz 29. augustam Liepājā un 23. augustā Kuldīgā. Biļetes jau šobrīd ir nopērkamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās visā Latvijā un internetā.

Pievienot komentāru

Filmas "Četri balti krekli" piecdesmitgadē rādīs tās atjaunoto versiju27. jūlijā Rīgas Doma dārzā ar Rolanda Kalniņa filmas "Četri balti krekli / Elpojiet dziļi..." atjaunotās kopijas pirmizrādi noslēgsies brīvdabas kinoseansu programma "Četri balti vakari".
Draugiem Facebook Twitter Google+