Sports
Hokejs

“LA” Herningā: Hārtlijs slavē spēlētājus, bet alu dzert neļaus1

foto: REUTERS/LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs pēc uzvaras pār Vāciju (3:1) slavēja komandu par saturīgu sniegumu visu 60 minūšu garumā. Dzirdēts, ka Vācijā hokejistiem pēc spēlēm atļauts izdzert vienu alu, bet kanādiešu speciālists ir strikts – šāda balva spēlētājiem vēl nespīd.

Boba Hārtlija tēzes

Pēc spēles ģērbtuvē apsveicu spēlētājus, lieliska uzvara. Viena no Latvijas izlases pilnvērtīgākajām spēlēm – no sākuma līdz beigām, bloķēja metienus, ļoti laba aizsardzība un disciplīna, Elvis uzdevumu augstumos.

Spēles plānu izdevās izpildīt. Guvām pirmie vārtus pret olimpiskajiem vicečempioniem, gribējām labi nospēlēt viduszonā, nosargāt savu vārtu priekšu. Šodien bijām labāki.

Ķēniņa vārti bija skaistākie šajā čempionātā – lieliski nospēlēja Balcers, pēc tam Ābols, kurš varēja mest. Nemaz neredzēju Roniju aizmugurē, nodomāju, kāpēc vēl ir piespēle atpakaļ, bet parādījās Ķēniņš un tukši vārti. Neticama visu trīs uzbrucēju izspēle. Tas bija ļoti svarīgs brīdis spēlē. Trešā perioda sākumā vācieši mēģināja iet uz priekšu, taču bijām tam gatavi.

Pēc trešajiem gūtajiem vārtiem ātri zaudējām vienus, emocijas bija ļoti lielas, mums sastāvā ir daudz jauno spēlētāju. Viņi tika galā ar šo situāciju. Mūsu aizsargi paveica lielisku darbu, izveidoja vairākus pretuzbrukumus.

Saistītie raksti

Ralfs Freibergs mūs izglāba, viņš aizvada lielisku turnīru, ir pārliecināts, pieņem ātrus lēmumus. Ralfs ir labs slidotājs un spēlē savā labākajā līmenī.

Uvis Balinskis trešajā periodā nevarēja turpināt spēli, skatīsimies, kas ir par vainu.

Mums četrās dienās ir trīs spēles, rītdienu pavadīsim mierīgi, atpūtīsimies. Tagad būs mači pret Kanādu un Dāniju bez atpūtas dienas. Mēs šeit ieradāmies cīnīties, nevis piedalīties. Pēdējā spēle būs ļoti svarīga un tas ir pats labākais hokejā.

Vai spēlētājiem atļaušu izdzert vienu alu pēc uzvaras? Nē.

LA.lv