Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
25. maijs, 2015
Drukāt

“Latvenergo” emitēs “zaļās” obligācijas

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Latvenergo” emitēs tā sauktās zaļās obligācijas, tādējādi piesaistot līdz 100 miljoniem eiro lielu finansējumu ieguldījumiem videi draudzīgu projektu īstenošanā, informē energokompānijā.

Tuvāko gadu “Latvenergo” koncerna kapitālieguldījumu programmā ir paredzēts īstenot vairākus zaļajai domāšanai atbilstošus projektus, piemēram, patlaban notiekošo Daugavas HES rekonstrukciju.

Zaļo obligāciju koncepts ir radies salīdzinoši nesen pēc investoru pieprasījuma un centieniem sniegt ieguldījumu vides saglabāšanas un uzlabošanas jomā. Emisijām zaļo obligāciju formātā ir stabila tendence ik gadu ievērojami palielināties, skaidro uzņēmumā.

Obligācijas plānots iekļaut “Nasdaq OMX” Baltijas biržas Parāda vērtspapīru sarakstā.

“Mums ir gandarījums, ka “Latvenergo” finansējuma piesaistei ir izvēlējies atkārtotu publisku obligāciju emisiju “Nasdaq Riga” biržā, tā turpinot nostiprināt savu reputāciju un atpazīstamību starptautiskajos finanšu tirgos un sniedzot plašākas ieguldījumu iespējas investoriem ne tikai Baltijas reģionā,” vērtē “Nasdaq Riga” vadītāja Daiga Auziņa-Melalksne.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (13)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+