Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
25. maijs, 2015
Drukāt

“Latvenergo” emitēs “zaļās” obligācijas

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Latvenergo” emitēs tā sauktās zaļās obligācijas, tādējādi piesaistot līdz 100 miljoniem eiro lielu finansējumu ieguldījumiem videi draudzīgu projektu īstenošanā, informē energokompānijā.

Tuvāko gadu “Latvenergo” koncerna kapitālieguldījumu programmā ir paredzēts īstenot vairākus zaļajai domāšanai atbilstošus projektus, piemēram, patlaban notiekošo Daugavas HES rekonstrukciju.

Zaļo obligāciju koncepts ir radies salīdzinoši nesen pēc investoru pieprasījuma un centieniem sniegt ieguldījumu vides saglabāšanas un uzlabošanas jomā. Emisijām zaļo obligāciju formātā ir stabila tendence ik gadu ievērojami palielināties, skaidro uzņēmumā.

Obligācijas plānots iekļaut “Nasdaq OMX” Baltijas biržas Parāda vērtspapīru sarakstā.

“Mums ir gandarījums, ka “Latvenergo” finansējuma piesaistei ir izvēlējies atkārtotu publisku obligāciju emisiju “Nasdaq Riga” biržā, tā turpinot nostiprināt savu reputāciju un atpazīstamību starptautiskajos finanšu tirgos un sniedzot plašākas ieguldījumu iespējas investoriem ne tikai Baltijas reģionā,” vērtē “Nasdaq Riga” vadītāja Daiga Auziņa-Melalksne.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (10)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Plāno stingrākas prasības bezdarba pabalsta saņemšanai (14)Saeimas Sociālo un darba lietu komisijā norisinājās plašas diskusijas par Labklājības ministrijas (LM) sagatavotajiem grozījumiem likumā “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam”, kas paredz
Draugiem Facebook Twitter Google+