Mobilā versija
+5.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
25. maijs, 2015
Drukāt

“Latvenergo” emitēs “zaļās” obligācijas

Foto - LETAFoto - LETA

AS “Latvenergo” emitēs tā sauktās zaļās obligācijas, tādējādi piesaistot līdz 100 miljoniem eiro lielu finansējumu ieguldījumiem videi draudzīgu projektu īstenošanā, informē energokompānijā.

Tuvāko gadu “Latvenergo” koncerna kapitālieguldījumu programmā ir paredzēts īstenot vairākus zaļajai domāšanai atbilstošus projektus, piemēram, patlaban notiekošo Daugavas HES rekonstrukciju.

Zaļo obligāciju koncepts ir radies salīdzinoši nesen pēc investoru pieprasījuma un centieniem sniegt ieguldījumu vides saglabāšanas un uzlabošanas jomā. Emisijām zaļo obligāciju formātā ir stabila tendence ik gadu ievērojami palielināties, skaidro uzņēmumā.

Obligācijas plānots iekļaut “Nasdaq OMX” Baltijas biržas Parāda vērtspapīru sarakstā.

“Mums ir gandarījums, ka “Latvenergo” finansējuma piesaistei ir izvēlējies atkārtotu publisku obligāciju emisiju “Nasdaq Riga” biržā, tā turpinot nostiprināt savu reputāciju un atpazīstamību starptautiskajos finanšu tirgos un sniedzot plašākas ieguldījumu iespējas investoriem ne tikai Baltijas reģionā,” vērtē “Nasdaq Riga” vadītāja Daiga Auziņa-Melalksne.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepesSIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (12)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+