×
Mobilā versija
+7.3°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
27. novembris, 2014
Drukāt

Latvieši paverdzina tautiešus (4)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Britānijā par Baltijas viesstrādnieku paverdzināšanu tiesātie Latvijas pilsoņi strādniekiem maksājuši pat tikai vienu sterliņu mārciņu nedēļā, liecina tiesā publiskotie pierādījumi.

28 gadus vecais Ivars Mežals, 36 gadus vecais Juris Valujevs, 33 gadus vecā Oksana Valujeva un 26 gadus vecā Lauma Vankova apsūdzēti par nelicencētu starpniecību darbā iekārtošanā, par viesstrādnieku šantažēšanu un apkrāpšanu. Apsūdzētie Latvijas pilsoņi aizturēti pagājušā gada oktobrī apjomīgā Britānijas likumsargu reidā, vērstā pret Latvijas un Lietuvas viesstrādnieku paverdzināšanu lauksaimniecības darbos Kembridžšīrā, atbrīvojot no verdzības apstākļiem 80 viesstrādniekus, kas pārsvarā bija no Latvijas un Lietuvas. Par pārkāpumiem atņemta licence trim nodarbinātības starpniekfirmām – “Roberto Mac Ltd”, “Slender Contracting Ltd” un “MAS Recruitmen”. Imigrantiem, kuri sūdzējušies par negodīgu apmaksu un mākslīgi uzpūsto parādu, draudēts, ka viņu dzīve beigsies tāpat kā Alisai Dmitrijevai – pusaudzei no Latvijas, kas 2012. gadā atrasta nogalināta Visbīčā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. … Redz ka labi iemacijusies no musu pasu oligarhiem taisit rebes …

    … Sadiem cilveces atkritumiem nnevajadzetu but vietas Bezabrene, jaliek uz listes un jauzskata, ka neatgriezas … lai patup tur kurkuzi Britanijas Karalvalsti … un paliek … citadi jatiesa ari seit !

  2. tikai biznes.

Draugiem Facebook Twitter Google+