Mobilā versija
-1.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Latvijā skatītākie kanāli – LTV1, TV3 un PBK

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Skatītākie televīzijas kanāli Latvijā jūnijā bija LTV1, TV3 un PBK, liecina pētījumu kompānijas “TNS” dati par televīzijas kanālu auditorijām jūnijā.

LTV1 veltīti 9,7% no kopējā skatīšanās laika, otrs skatītākais bija kanāls TV3 ar 9,5% skatīšanās laika daļu, savukārt trešais skatītākais kanāls bija PBK, kuram veltīti 9,2% no kopējā televīzijas skatīšanās laika.

Kanālam LNT veltīti 8,4%, “NTV Mir Baltic” – 8%, kanālam LTV7 – 4,5%, kanālam “REN TV Baltic” – 3,4% un kanālam “3+” – 2,8% no kopējā televīzijas skatīšanās laika. Kanāla TV6 skatīšanās laika daļa bija 2,4% un kanāla “RīgaTV 24” – 1,2%.

Savukārt kanāliem “CTC Baltija”, “Kanāls 2” un “Nickelodeon” katram veltīti 0,7% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanālu “FOX”, “Fox Life” un “Re:TV” katra skatīšanās laika daļa bija 0,5%, bet kanālu “Kidzone TV”, “National Geographic Channel” un “STV” katra skatīšanās laika daļa – 0,4%.

Kanāliem “1BM”, “360TV”, “Sony Channel” un “Sportacentrs.com” katram veltīti 0,2% no kopējā televīzijas skatīšanās laika. Kanālam “Sony Turb”o veltīts 0,1%.

Televīzijas skatīšanai ar nobīdi laikā veltīti 6% un visai pārējai TV skatīšanai – 29,2% no kopējā TV skatīšanās laika.

Lielākais skatīšanās laika daļas pieaugums jūnijā bija kanālam LTV7, kas saistīts ar Eiropas meistarsacīkšu spēlēm futbolā, skaidro “TNS”.

Jūnijā viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji 4 stundas un 27 minūtes dienā, kas bija par 12 minūtēm vairāk nekā maijā.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+