Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Latvijā skatītākie kanāli – LTV1, TV3 un PBK

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Skatītākie televīzijas kanāli Latvijā jūnijā bija LTV1, TV3 un PBK, liecina pētījumu kompānijas “TNS” dati par televīzijas kanālu auditorijām jūnijā.

LTV1 veltīti 9,7% no kopējā skatīšanās laika, otrs skatītākais bija kanāls TV3 ar 9,5% skatīšanās laika daļu, savukārt trešais skatītākais kanāls bija PBK, kuram veltīti 9,2% no kopējā televīzijas skatīšanās laika.

Kanālam LNT veltīti 8,4%, “NTV Mir Baltic” – 8%, kanālam LTV7 – 4,5%, kanālam “REN TV Baltic” – 3,4% un kanālam “3+” – 2,8% no kopējā televīzijas skatīšanās laika. Kanāla TV6 skatīšanās laika daļa bija 2,4% un kanāla “RīgaTV 24” – 1,2%.

Savukārt kanāliem “CTC Baltija”, “Kanāls 2” un “Nickelodeon” katram veltīti 0,7% no kopējā TV skatīšanās laika. Kanālu “FOX”, “Fox Life” un “Re:TV” katra skatīšanās laika daļa bija 0,5%, bet kanālu “Kidzone TV”, “National Geographic Channel” un “STV” katra skatīšanās laika daļa – 0,4%.

Kanāliem “1BM”, “360TV”, “Sony Channel” un “Sportacentrs.com” katram veltīti 0,2% no kopējā televīzijas skatīšanās laika. Kanālam “Sony Turb”o veltīts 0,1%.

Televīzijas skatīšanai ar nobīdi laikā veltīti 6% un visai pārējai TV skatīšanai – 29,2% no kopējā TV skatīšanās laika.

Lielākais skatīšanās laika daļas pieaugums jūnijā bija kanālam LTV7, kas saistīts ar Eiropas meistarsacīkšu spēlēm futbolā, skaidro “TNS”.

Jūnijā viens TV skatītājs pie TV ekrāna pavadījis vidēji 4 stundas un 27 minūtes dienā, kas bija par 12 minūtēm vairāk nekā maijā.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+