LBL spēlēs uzvaras “LU”, Liepājai un Jēkabpilij 0

LBL čempionātā ceturto uzvaru izcīnīja “LU” komanda, trešo “Liepāja/Triobet”, otro BK Jēkabpils.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Pirmās pazīmes jau ir: Bijušais NATO komandieris brīdina par Kremļa iespējamiem uzbrukuma plāniem saistībā ar NATO mācībām Baltijas jūrā 121

Intriģējošākā svētdienas uzvara tika “Latvijas universitātes” komandai, kas 35 minūtes bija zaudētājos pret jelgavniekiem un tomēr pēdējā minūtē izrāva uzvaru. BK “Jelgava” pārsvars pārsniedza desmit punktu robežu, 37. minūtē tie bija septiņi punkti, priekšpēdējā minūtē 95:94 jelgavnieku labā. Tomēr spēles izskaņu precīzāk nospēlēja studenti, bet par spēles pirmo zvaigzni atkal kļuva Žanis Peiners, kurš šoreiz guva 32 punktus.

“Liepāja/Triobet” izbraukumā Mārupē jau pirmajā ceturtdaļfinālā izgaisināja “BA Turība” studentu cerības uz labvēlīgu iznākumu, spēli beidzot iznākums graujošs – 91:53.

Pavisam cita intriga valdīja “Barons kvartāla” un BK “Jēkabpils” spēlē. Lielāko cīņas gaitu tā ritēja punkts punktā. Pēdējās ceturtdaļas ievadā jēkabpiliešiem izdevās neliels izrāviens, kas izrādijās izšķirošs. Intrigai punktu priekšpēdējā minūtē ar tālmetienu pielika eksbarons Mihals Hlebovickis, arī BK “Jēkabpils” galvenajam trenerim Edgaram Teterim uzvara pār bijušajiem darba devējiem bija ar īpaša salduma piegaršu.

LBL ČEMPIONĀTS

“BA Turība” – “Liepāja/Triobet” 53:91 (9:23, 28:48, 37:72). Apsītis 13, Sokolovs 11, Veinbergs 8, Motivāns 7, Rudmiezis 5, Šteinbergs 3, Sīpoliņš, Bēts, Pavlovskis pa 2; Helmanis 21+13AB, Ate 17, Magone 14, Ārčers 13+12AB, Ežerskis 8+11RP, Endzels 7, Miglinieks 6, Bricis 3, Pastušeņa 2.

“LU” – BK “Jelgava” 98:95 (19:25, 45:54, 70:79). Peiners 32, Rubenis 19, Dārgais 14, Zēbergs 10, Darģis 9, Vītols 5, Ošiņš 4, Rēķis, Strazdiņš pa 2, Brigmanis 1; A. Justovičs 25, Brakets, Dušelis pa 14, Mizis 12, Kanbergs 9, Silavs 8, Krūmiņš 7, G. Justovičs 4, Lagzdiņš 2.

“Barons kvartāls” – BK “Jēkabpils” 81:89 (22:21, 43:44, 65:69). Mētra 20+10AB, Brūniņš 14, Bergmanis 10, Rozītis, Šķēle pa 7, Zonne 3, Epners 1; O’Braiens, Virsis pa 19, Aleksejevs 16+9AB, Mediss 11, Vītols 9, Hlebovickis 8, Hils 7+9AB.

Tabulā: 1. “VEF Rīga” 3-0, 2. “LU” 4-2, 3. BK “Ventspils” 3-1, 4. BK “Valmiera” 3-1, 5. “Liepāja/Triobet” 3-1, 6. “Jūrmala/Fēnikss” 3-1, 7. BK “Jēkabpils” 2-3, 8. “Barons kvartāls” 1-3, 9. BK “Jelgava” 1-3, 10. U-18 izlase 0-4, 11. “BA Turība” 0-4.