×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. oktobris, 2013
Drukāt

LIAA vadītājs Ozols lūdzis pagarināt pielaidi valsts noslēpumam (papildināts)

Ozols2

Pagājušajā nedēļā Ekonomikas ministrija ir saņēmusi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) direktors Andris Ozols līdzis pagarināt pielaidi valsts noslēpumam, portālu “LA.lv” informēja EM.

 

Ministrijā skaidroja, ka EM saņēmusi Ozola paskaidrojumu par savlaicīgi neiesniegtu pieteikumu pielaides pagarināšanai un lūgumu, kā arī iesniegumu pielaides darbam ar valsts noslēpumu pagarināšanai.

EM Ozola iesniegumu nosūtījusi Drošības policijai (DP) izvērtēšanai un pielaides piešķiršanai.

DP aģentūrai BNS norādīja, ka pārbaude par pieteikumu pielaides valsts noslēpuma piešķiršanai varētu ilgt aptuveni līdz šā gada novembra beigām.

Ministrijā atgādina, ka LIAA direktora Ozola amata aprakstā noteikta nepieciešamība pieejai valsts noslēpuma objektiem. Viņa pienākums sagatavot un iesniegt dokumentus EM jaunas atļaujas saņemšanai vai esošās pagarināšanai noteikts normatīvajos aktos. Tikai pēc tam, kad Ozols ir iesniedzis attiecīgu informāciju pielaides saņemšanai, EM ir tiesīga vērsties DP ar lūgumu izskatīt Ozola pieprasījumu saņemt pielaidi darbam ar valsts noslēpumu.

Iepriekš Ozolam izsniegtā pielaide darbam ar valsts noslēpumu bija spēkā līdz šā gada 10. augustam, un saskaņā ar attiecīgajiem Ministru kabineta noteikumiem viņam trīs mēnešus pirms pielaides termiņa beigām bija jāiesniedz pieteikums pielaides termiņa pagarināšanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+