×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
11. augusts, 2015
Drukāt

Liepājā notiks modernā baleta “Iedomu spēles” pirmizrāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdienas, 15. augusta, vakarā Liepājas latviešu biedrības namā būs skatāms Indras Reinholdes kamerbaleta iestudējums – pirmajā daļā fragmenti no iemīļotākajām kamerbaleta izrādēm, savukārt otrajā – modernā baleta “Iedomu spēles” pasaules pirmizrāde – iestudējums, kas sola plašu emociju gammu un gaiši pozitīvu noskaņojumu noslēgumā, pastāstīja SIA “Lielais Dzintars” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Geidmane.

Iestudējums sola izklaidēt gan pieredzējušus dejas mākslas mīļotājus, gan retus baleta apmeklētājus, apkopojot daudzpusīgu emociju un vasarai atbilstoša pozitīvisma devu ar skaistām klasikas, džeza un franču šansonu melodijām.

Kā stāsta uzveduma veidotāja un horeogrāfe Indra Reinholde: “Iedomu spēles” ir gaiša izrāde ar komēdijas un arī drāmas elementiem. Tas ir stāsts par mīlestību un cilvēku savstarpējām attiecībām, ar smaidu noskatoties uz priekšstatiem, kas nereti mūsos valda un lomām, kādas, mūsuprāt, jāspēlē, kaut dažkārt tās rada gluži pretēju efektu. Īsumā, tas ir stāsts par attiecībām starp realitāti un mūsu katra iedomām un interpretāciju – tādēļ arī šāds nosaukums.”

Īpašs būs arī muzikālais pavadījums – “Iedomu spēlēs” izmantotas J.S. Baha, V.A. Mocarta un A. Vivaldi melodijas, no kurām dažas – oriģinālizpildījumā, turpretim atsevišķas Mocarta un Baha melodijas izpildītas 1960. gados iecienītas a capella grupas The Swingle Singers apdarē.

Iestudējums tapis ar “Stage’N Deco”, “Agrafe”, “Rietumu Bankas labdarības fonds” un “I-DEJAS Māja” atbalstu.

Biļetes uz pasākumu pieejamas Biļešu Paradīze kasēs un interneta lapā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+