×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
7. septembris, 2015
Drukāt

“Maxima Latvija” turpmāk vadīs Andris Vilcmeiers

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Maxima Gruppe”, kas pārvalda mazumtirdzniecības uzņēmumus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Bulgārijā, informē, ka mainās uzņēmuma vadība – no 7.septembra uzņēmumu vadīs Andris Vilcmeiers.

Vilcmeiers amatā nomaina Jeļenu Kondrašovu, kura uzņēmumu vadīja gandrīz divus gadus un kura turpinās savu karjeru uzņēmumā “Akropolis LV”, kur, pievienojoties komandai, pildīs valdes locekles pienākumus un attīstīs Akropoles tirdzniecības centru Rīgā.

“Pēdējie divi gadi “Maxima Latvija” nav bijuši viegli. Esmu pateicīga Jeļenai, ka viņa sarežģītā brīdī uzņēmās atbildību un prasmīgi kopā ar uzņēmuma vadības komandu nostabilizēja uzņēmuma darbību. Šobrīd “Maxima Latvija” sāk jaunu attīstības posmu, un jaunās vadības galvenie mērķi būs – nodrošināt pēctecību kompānijas darbībā, īstenot stratēģiskos darbības plānus, kas dotu stabilu izaugsmi konkurējošā vidē, kā arī veidot efektīvu piegāžu ķēdi un stiprināt profesionālu darbinieku komandu. Tāpat svarīgi būs turpināt iesāktos darbus uzņēmuma iekšienē – jauno vērtību ieviešanu un jaunas organizācijas kultūras veidošanu,” norāda uzņēmumaģenerāldirektore Neringa Janavičiūte.

“”Maxima Latvija” jau divus gadus ir ceļā uz mērķtiecīgām pārmaiņām. Tas ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, vislielākais darba devējs privātajā sektorā un daudzu cilvēku ikdienas izvēle pārtikas iegādei. Mūsu komandas uzdevums ir piedāvāt klientiem vēl ērtāku ikdienas iepirkšanās pieredzi, kā arī darboties atbildīgi. Esmu pārliecināts, ka mana iepriekšējā pieredze palīdzēs sasniegt “Maxima Latvija” mērķus,” stāsta “Maxima Latvija” jaunais vadītājs Andris Vilcmeiers.

Andris Vilcmeiers iepriekš bijis AS “Putnu fabrika Ķekava”, kā arī lauksaimniecības uzņēmuma “Lielzeltiņi” vadītājs. Pirms tam viņš darbojies arī loģistikas un tranzīta nozarē, ieņemot vadošus amatus uzņēmumos “Venstpils nafta”, “Latvijas kuģniecība”, “Ventspils naftas termināls”, “LatRosTrans”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+