Sports
Hokejs

Meija: Ozoliņš tikai trīs dienas komandā, bet viņam ir savas idejas 16

foto: Juris Kalniņš

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” kapteinis Gints Meija atzīst, ka Sanda Ozoliņa pievienošanās komandas treneru kolektīvam jau tagad ir jūtama, bet efektu kopējam darbam var gaidīt ilgtermiņā.

Otrdien pirmspēdējā sekundē Meija izrāva uzvaru pret Minskas “Dinamo” (4:3), ļaujot pārtraukt astoņu zaudējumu sēriju. “Patīkami uzvarēt un pārtraukt zaudējumu sēriju. Visu laiku bija tuvi rezultāti, bet nekādi nesanāca uzvarēt. Mēs nemaz tik slikti nespēlējām, bet allaž mazliet pietrūkst – četras reizes pēc kārtas zaudējām bullīšos, tikpat labi tās spēles arī varējām uzvarēt,” viņš teica sarunā ar “LA”.

Tik vēlīnus vārtus viņš guvis pirmo reizi karjerā: “Indulis (Miks Indrašis) gāja uz vārtiem, ripa tā griezās, ka sapratu – vienkāršu jāmet, nebija citu variantu. Laiku jau nemaz neredzēju. Mums bijušas garākas zaudējumu sērijas, līdz ar to tagad ir liels prieks, ka beidzot arī pozitīvs iznākums.”

Sezonas pirmajās 24 spēlēs Meija vārtus nebija guvis, bet tagad izcēlies divus mačus pēc kārtas: “Zināju, ka agrāk vai vēlāk iemetīšu, jāturpina strādāt treniņos un moments atnāks, iemetīšu. Nav tā, ka gūsti vienus vārtus un viss kārtībā, gribas vēl, tagad pārliecība ir lielāka, ka vari to izdarīt. Miks malacis, iemeta vienus, uzreiz arī otrus. Domāju, ka tagad viņam aizies spēle.“

Saistītie raksti

Vai Sanda Ozoliņa klātbūtne komandā jau ir jūtama? “Sandis tikai trīs dienas ir komandā, viņam ir savs skatījums un idejas, bet efektu varēs just ilgtermiņā. Vienā dienā jau nevar pateikt – dariet to un būs. Bet viņa pievienošanās mums ir pluss,” sprieda Gints Meija.

Viņš pirmo sezonu ir komandas kapteinis un šie pienākumi grūtības nesagādājot: “Esam tīri labs kolektīvs, viens otru uzmundrinām, viens par otru. Čaļi palīdz, tā kā man tīri labi iet.”

LA.lv