×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
27. janvāris, 2017
Drukāt

Vai meita Ivanka Latvijas cilvēks Trampa ģimenē? (13)

Pēc "LA" rīcībā esošās informācijas, Latvijas ārlietu dienests jau pašlaik uzturot kontaktu ar Trampa ģimeni – viņa meitu Ivanku, kuru personiski pazīstot ilgstoši ASV strādājošie Latvijas diplomāti. Reuters/LETAPēc "LA" rīcībā esošās informācijas, Latvijas ārlietu dienests jau pašlaik uzturot kontaktu ar Trampa ģimeni – viņa meitu Ivanku, kuru personiski pazīstot ilgstoši ASV strādājošie Latvijas diplomāti. Reuters/LETA

“Pasaules gals nav gaidāms arī šogad. Arī militārs uzbrukums Latvijai nav gaidāms, taču katram ir jāsaprot, ka tikai no mums pašiem ir atkarīgs, kādā valstī un kādā vidē – drošā vai nedrošā – mēs turpināsim dzīvot,” Saeimas gadskārtējās ārpolitikas debatēs uzsvēra ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Viņš savā uzrunā atzina, ka Latvija esot gatava aktīvam darbam ar jauno ASV administrāciju un Kongresu. Vēlāk kuluāru sarunās uzzināju, ka ministra pārliecība par to, ka kara ar Krieviju šogad nebūšot, ir pamatota ar kompetentu iestāžu atzinumiem, lielākā spriedze saistīta ar šogad rudenī paredzētajām Krievijas un Baltkrievijas bruņoto spēku kopējām mācībām “Zapad-2017”. Kā ziņo avoti, Latvijas ārlietu dienests jau pašlaik uzturot kontaktu ar Trampa ģimeni. Tas notiekot ar viņa meitas Ivankas starpniecību, kuru personiski pazīstot ilgstoši ASV strādājušie Latvijas diplomāti, un tas esot kanāls, pa kuru Trampam atgādināt par Baltijas valstu vajadzībām. Latvijas ārlietu dienests cerīgi skatoties uz topošo ASV aizsardzības sekretāru Džeimsu Matisu, un arī valsts sekretāra Reksa Tilersona personā problēmas netiek saskatītas.

Šogad Saeimas debatēm bija raksturīga vienmērīga toņkārta un galvenokārt tika apspriesti jau iepriekš daudz iztirzāti temati: Tramps, breksits un Krievija. Tomēr, klausoties “Saskaņas” deputāta Sergeja Potapkina uzstāšanos, pārņēma sajūta, ka tautas kalps ieradies debatēt nevis par Latvijas ārpolitiku, bet izteikt savas simpātijas Krievijas skatījumam uz starptautisko politiku. Viņš savā runā pat palielīja Krievijas hakerus. “Pieņemsim, ka Krievijas hakeri ir būtiski ietekmējuši ASV vēlēšanas. Tas parāda visai pasaulei, ka krievi ir iemācījušies darīt to, ko ASV piekopj jau sen “maidanos” un citās revolūcijās. Būsim godīgi, reti kad tās notiek bez ASV specdienestu iejaukšanās,” teica deputāts. “Nebija nekāda skāde, kad bija viens žandarms, tagad to būs vairāki,” savu jaunās pasaules kārtības skatījumu turpināja klāstīt deputāts.

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece norādīja, ka debašu centrā ir valsts drošība, un uzsvēra stipras sabiedrības lomu. “Veids, kā apturēt ļaunu, ir pašiem būt stipriem,” uzsvēra I. Mūrniece. Domu par stipru valsti atzīmēja arī Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, kura gan novirzījās no ārpolitiskiem jautājumiem uz skatījumu par medijiem Latvijā. “Nav pieņemama publiska un vispārinoša gānīšanās par mūsu valsti, ierēdņiem vai procesiem. Nedz sociālajos medijos, nedz blogos un portālos vai klasiskajos medijos. Un nevis tādēļ, ka es esmu piederīga šim ļaunumam, par ko bieži vien tiek rakstīti kritiskie raksti, bet gan tādēļ, ka es labi redzu un saprotu, kā tas tiek izmantots pret mums pašiem,” teica S. Āboltiņa.

Starp deputātu uzrunām atbalsojās arī “LA” jau iepriekš pieminētā ideja par “mini NATO”. “Post NATO laikmets jau iestājās, kad Francija sāka būvēt “Mistral” kuģus Krievijai. Mums uz savām vajadzībām jālūkojas vairāk reģionāli un citādi, esot dažādās organizācijās,” uzsvēra Saeimas deputāts A. Kiršteins. Tikmēr Saeimas deputāts Atis Lejiņš atgādināja, ka jau tagad notiek praktiska sadarbība Baltijas jūras telpā. Viņaprāt, bijušais ASV prezidents Baraks Obama esot pelnījis Triju Zvaigžņu ordeni, jo Latvijas un pārējo reģiona valstu aizsardzībai viņa valdīšanas laikā ASV atvēlējusi miljardu ASV dolāru.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Hehe un ar Trampu jaunaako sakaru nav???

 2. Tad jau skaidrs kas gaidāms nākotnē,zinot, kas ir Ivankas vīrs

 3. agrāk sauca “blats” , tagad “lobēšana” ?

 4. raksts vienkārši iespārda , visas valstis dibina sakarus pa galvenajām durvīm ienākot , mēs pa tualetes logu ielienot !

 5. Zilais smilkstētājs un raksts kas izraisa nožēlu.

 6. Pidergejs Rinkevid turpina uzdoties par Latvijas glābēju un skalot smadzenes gan starptautiskajai sabiedrībai, gan medijiem, gan Latvijas sabiedrībai. LR jāsaprot, ka geja Rinkevica vieta nav ne ārlietu ministrijā, ne diplomātiskajā dienestā, ne kādā citā valsts darbā. Un, ja LR dažādu līmeņu valsts pārvalde , sabiedrība un mediji to nesaprot, tad drīz pienāks laiks, kad to liks saprast. Un par šo novēloto sapratni būs nesamērīgi daudz jāmaksā. Tāpat kā par geja destruktīvo ārpolitiku; paau’džu paaudzēm

  • Aizgejosies līdz lielām problēmām !!!

  • Kad palasa komentus, tad mums ir vismaz ducis labāk informētu un zinošāku cilvēku kā valsts pārvaldē, kuri enerģiski apkaro ” nekur nederīgos” valsts ierēdņus: tikai jautājums- vai vismaz vidusskolu esat beiguši, vai nebija kad, katru dienu ” jākarājas” internetā.

 7. Varu saderēt, ka tā ivanka domā, ka “latvija” ir kaut kāds eksotisks ēdiens. 😀

 8. ivanka ar kāda porno aktrise, atbraukusi uz latviju rādīt piemēru kā darboties.

 9. Kausoties “Saskaņas” deputāta Sergeja Potapkina uzstāšanos, pārņēma sajūta, ka tautas kalps ieradies debatēt nevis par Latvijas ārpolitiku, bet izteikt savas simpātijas Krievijas skatījumam uz starptautisko politiku. Viņš savā runā pat palielīja Krievijas hakerus. “Pieņemsim, ka Krievijas hakeri ir būtiski ietekmējuši ASV vēlēšanas. Tas parāda visai pasaulei, ka krievi ir iemācījušies darīt to, ko ASV piekopj jau sen “maidanos” un citās revolūcijās. Būsim godīgi, reti kad tās notiek bez ASV specdienestu iejaukšanās,” teica deputāts. “Nebija nekāda skāde, kad bija viens žandarms, tagad to būs vairāki,” savu jaunās pasaules kārtības skatījumu turpināja klāstīt deputāts.
  ——————————–
  Sorry! pat nepatīkami teikt, bet es PIEKRĪTU deputāta teiktajam …

 10. pretigi, ka par krieviju spriez tie, kuri to nav “izbaudijushi”. nemaz nav tik pozitivi.

Draugiem Facebook Twitter Google+