Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
21. marts, 2014
Drukāt

Miljardieri izmanto kritumu fondu tirgū
 (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Divi no vadošajiem Krievijas uzņēmējiem izmanto Krievijas fondu tirgus krituma sniegtās priekšrocības, paziņojot par savu uzņēmumu akciju atpirkšanu.

Krievijas naftas kompānijas “Lukoil” vadītājs Vagits Aļekperovs šā gada pirmajā ceturksnī atpircis sev piederošo uzņēmumu akcijas 147 miljonu dolāru vērtībā. Uzņēmējs Ališers Usmanovs, kurš kontrolē Krievijas interneta kompāniju “Mail.ru”, šonedēļ paziņojis par plāniem atpirkt savu uzņēmumu akcijas par 45 miljoniem dolāru. Reaģējot uz Krievijas iebrukumu Ukrainā un lēmumu anektēt tai piederošo Krimas pussalu, Krievijas uzņēmumu akciju cenas ir piedzīvojušas strauju lejupslīdi. “Lukoil” un “Mail.ru” akciju vērtība Londonas biržā šogad nokritusies par vairāk nekā 15%, veicinot Krievijas uzņēmumu akciju atpirkšanu, norāda analītiķi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Koks ar diviem galiem Atbildēt

    Sākotnēji krievi pārdeva daļu savu uzņēmumu akciju un ieguva finanšu līdzekļus. Partneru pienākums investēt kompāniju attīstībā utt. Tagad šie krievu uzņēmēmēji spiesti savus brīvos līdzekļus ieguldīt atpakaļ savos uzņēmumos akciju atpirkšanai. Tiem būtiski samazinās brīvie līdzekļi un pašiem jāinvestē šajos uzņēmumos. Parasti investori aiziet ne tāpat vien, bet tas skar noieta tirgus, sakarus, kontraktus utt. Pastāv risks, ka investori iegulda atbrīvojušos finanšu līdzekļus konkurējušos uzņēmumos u.c.

  2. Iespējams krievi kautko mācijušies no amerikāņiem?Ar karadarbību mainīt akciju cenas,valūtas kursus,bet kautkā neticās,ka būtu tik gudri!Laiks rādīs…

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+