×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
10. janvāris, 2012
Drukāt

No Ogres policijas iecirkņa vakar izbēguši un vēlāk aizturēti trīs vīrieši

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar vakarā no Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa īslaicīgās aizturēšanas vietas izbēguši trīs par dažādiem noziegumiem aizturēti vīrieši, taču pāris stundas vēlāk likumsargi viņus notvēruši.

Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis šodien žurnālistiem apliecināja, ka vakar plkst.21.45 konstatēts, ka, izspiežot logu un restes, no Ogres īslaicīgās aizturēšanas izolatora izbēgušas trīs personas, kuras nu jau ir aizturētas. Kopumā kamerā atradušies četri cilvēki, tomēr viens no viņiem neesot bēdzis.

Starp izbēgušajiem bijis kāds 1978.gadā dzimis vīrietis, kurš apsūdzēts par laupīšanu, slepkavību un izvarošanas mēģinājumiem. Tāpat no kameras izbēguši 1985. un 1992.gadā dzimuši vīrieši, kuri apcietināti par mantiskiem noziegumiem un zādzībām.

Ņemot vērā situācijas nopietnību, bēgļu pārtveršanai izsludināts plāns “Zibens”, lai bloķētu lielākās transporta maģistrāles un pārbaudītu bēgļu dzīvesvietas. Kopumā tikuši iesaistīti vairāk nekā 100 policijas darbinieki, kā arī dienesta suņi.

Īstenojot meklēšanu, tika saņemta informācija, ka trīs aizdomīgi vīrieši redzēti Aizkraukles rajonā, tāpēc policijas darbinieki devušies uz turieni, aplenkuši konkrēto meža masīvu un plkst.2 naktī bēgļus aizturējuši.

Par notikušo ir sākta dienesta pārbaude un patlaban tiek skaidrots, kā aizturētajiem izdevās izkļūt no nesen izremontētās izolatora telpas. Tiek pieļauts, ka, pārbūvējot veco ēku un ieliekot tajā logus un restes, konstrukcijas vairs nav tik stipri turējušās vai nav attiecīgi piestiprinātas un tikušas pārbaudītas.

Savukārt iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (ZRP) policijas operatīvajai un veiksmīgajai rīcībai veltīja uzslavas. Ministrs arī uzdevis apsekot un ziņot par situāciju aizturēšanas izolatoros visā Latvijā, lai saprastu, kāda ir situācija un vai nepieciešami papildus līdzekļi problēmu novēršanai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+