×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Zenta, Dzelde, Zelda
Trešdiena, 15. augusts, 2018
9. augusts, 2018
Drukāt

Iznomāja dārgu elektrovelosipēdu un pazuda: policija lūdz palīdzību (2)

Meklētais par piesavināšanos. Avots: Valsts policijaMeklētais par piesavināšanos. Avots: Valsts policija

Valsts policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka 8. augustā Jūrmalā pagaidām nenoskaidrots vīrietis iznomāja apmēram 2000 eiro vērtu elektrovelosipēdu, taču vēlāk to nomas uzņēmumam neatgrieza. Vēlāk izrādījās, ka vīrietis nomas darbiniekiem bija uzrādījis citas personas dokumentus.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par piesavināšanos. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Valsts policija ir ieguvusi fotogrāfiju, kurā redzams aizdomās turētais vīrietis. Policija aicina iedzīvotājus apskatīt vīrieša fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš atpazīst tajā redzamo vīrieti vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu. Informēt policiju iespējams zvanot pa tālruņa numuru 67075147, 67075154, 67075111 vai 110, vai arī vēršoties tuvākajā Valsts policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pēc virsraksta spriežot, čalis IZnomāja SEV piederošo elektrovelosipēdu, tad pazuda. Ja viņš tiktiešām ir pazudis ar svešu mantu, tad jau viņš to velosipēdu būs “pazudis ar nomātu elektrovelisopēdu”

    Vai tiešām “redakcijā” nav neviena, kas prot latviešu valodu? Ā, šajā lapelē rakstus veido vai nu pilnīgi analfabēti, vai nedaudz latviešu valodu ielauzījušies, teiksim, citttautieši.

  2. Līdzīgs Lindermanam! Laikam daudzi blēži tā izskatās.

Draugiem Facebook Twitter Google+