×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
26. jūnijs, 2015
Drukāt

Obama un Putins telefonsarunā apsprieduši krīzi Ukrainā (3)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV prezidents Baraks Obama un Krievijas līderis Vladimirs Putins telefonsarunā apsprieduši krīzi Ukrainā, Sīrijas konfliktu, teroristiskās organizācijas “Islāma valsts” radītos draudus un pasaules lielvaru kodolsarunas ar Irānu.

Šī bija abu līderu pirmā telefonsaruna kopš februāra. Saskaņā ar Baltā nama sniegto informāciju, Obama sacījis Putinam, ka viņam jāpilda Minskas vienošanās nosacījumi, tostarp jāatvelk visi Krievijas karavīri un militārais aprīkojums no Ukrainas teritorijas.

Putins un Ukrainas prezidents Petro Porošenko ar Vācijas un Francijas atbalstu februārī Minskā parakstīja vienošanos par pamieru Austrumukrainā, tomēr sporādiskas sadursmes Ukrainas austrumos joprojām turpinās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. NAV VAJADZīGA KOMUNISTU VIENOTĀ UKRAINA -TĀPAT KĀ VIENOTĀ KOMUNISTU DIENVIDSLAVIJA VAI VIENOTA PSRS

  Manuprāt lugandoniim, lai būtu kāds goblins , ir lielākas tiesības uz valstiskumu savā īpašumā esošajā zemē nekā UPSR MANTINIECEI – UPSR TAISīJA KOMUNISTI KĀ politorganizāciju un ADMINISTRATīVI PĀRVALDĀMU TERITORIJU – LAIKA GAITĀ SAMETA KOPĀ MAZKRIEVU TAUTELES KURAS NE VISAI SATIKA UN NE VISAI VĒLAS VIENOTU UKRAINU — TIKPAT NEDABISKA BIJA KOMUNISTA TITO VEIDOTĀ DIENVIDSLĀVIJA – ARī TĀS SABRUKUMU ATBALSTīJA-TIKAI RIETUMNIEKI.( atbalstīja teroristus un nelikiumīgus bruņotus formējumus – ?? kada starpība ?? vai ļaunms un kari no lielserbu vai lielukraiņu huntas , vai no Junkera izsapņotās ES huntas – viņas visas karos par vienotu Dievam pretīgu sistēmu – moderno Bābeles torni

  psrs SABRUKA DABISKI (GORBAčOVS UN CO ATļĀVA DABISKI LIETĀM NOTIKT- UN NAV PAMATA VAIRS PIE UKRAINAS (ZEM KIJEVAS) KRIMU UN TATāRUS TURĒT, NAV PAMATA DONBASA GOBLINUS ZEM KIJEVAS TURĒT , NAV PAMATA GALīCIEŠUS UN BESARĀBUS ,GUCUļUS UN GAGAUZUS .
  NEBIJA PAMATA DŅEPROPETROVSKAS gubernatoru KOLOMOISKI PADZĪT un viņa PERSONISKO KABATAS ARMIJU IZFORMĒT – viņs nebija mazāks patriopts un žīds par Porošenko – man nekas nav pret šokolādes un kuģubūves karali, gāzes princesi utml “OLIGAERHIEM” — UN VIŅU KARAĻVALSTīM

  PINOČETS LIKVIDĒDAMS ČīLES SOCIĀLISTISKO REPUBLIKU – padarot Čīli par īpašnieku valsti bija diženaks par Gorbačovu kas tikai noskatījas kā dabiski likvidējas PSRS attīstītā sociālisma impērija .

  Ukrainā Pinočetu pietrūkst labam rezultātam

  Nebija vēl viena seperāta reģiona RADU (47 cilvēkus arestēt) – visīstākais Kijevas huntas terors …
  Cilvēki sev taisa valstis saskaņā ar tekošo brīžu prasībām nevis dzīvo morāli novecojušu valstu un stagnātu valdību dēļ – KATRAI PAAUDZEI PIENāKAS REVIDĒT PASTAVOSO SITUĀCIJU – un sist stagnātus ja tie pretojas jaunajai kārtībai.

  Feikvalstu rašanās rāda ka tādas atbilst jaunajai pasaules kārtībai – vecās valdības te neko nespēs darīt –

  Politnekorektā rakstnieka A. Ņikonova pētījums ” Istorija otmorožennih” rāda ka tas ATKARīGS NO KLIMATA SASILŠANAS …. +2 GRāDI UN SEPERāTRISTI IMPĒRIJU IEKšIENĒS ŅEM VARU UN ATSALDĒTIE NO VĒSUMA UN KARSTUMA reģioniem uzbrūk – UN, KĀ LIKUMS. UZVAR – IMPĒRIJAS SABRŪK

  ( pēdējo 30 gadu bilance ir šie + 2 grādi – meteorologi sola vēl +2 tuvākajās desmitgadēs – viss notiek ka tūkstošiem gadu atpakaļ – vēsturi nosaka klimats un regulē atsaldeņi nevis smalkie ļautiņi valdībās – tie tikai par terorismu un nelegālu migrāciju UN CĪŅU PRET GLOBĀLU SASILŠANU spēj svepstēt pirms tiek miskastēs iemesti (tas- ja paveiksies)

  GLOBĀLA VĒSUMA PERIODOS TIEŠI RŪDĪTIE ATSALDEŅI SPĒJ IZVEIDOT JAUNAS TEHNOLOĢIJAS , KULTūRAS,RELIĢIJAS UN IMPĒRIJAS

 2. kas īsti notiek krievijā Atbildēt

  ka putins runā ar generaliem par nato, putinam vienmer slapas bikses.

 3. putinam paliek bailes no NATO Atbildēt

  fakti
  Krievija izdod katru gadu bruņojumam:…… 70 miljardu dollarus
  AMERIKA izdod katru gadu bruņojumam….710 miljardu dollarus

  un krievija tikai beidzamos 5 gadus tik daudz izdod, prims tam tikai 30 miljardus dollarus
  kamer ASV beidzamos 30 gadu izdod no 600-710 miljardu katru gadu.

Draugiem Facebook Twitter Google+