Kultūra
Literatūra

Piedaloties eseju konkursā, jaunieši var iegūt 100 grāmatu savai skolai0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Pexels.com

Līdz ar jauna mācību gada sākumu projekts “Bibliotēka” izsludina konkursu skolām – skolēni tiek aicināti veidot foto un video stāstus vai rakstīt esejas par literatūras un bibliotēku tematiku, informē konkursa rīkotāji, Baltic International Bank (BIB).

Konkursa noslēgumā, īsi pirms Latvijas simt gadu jubilejas svinībām, BIB dāvinās labākajai skolai iespēju papildināt savas skolas bibliotēkas grāmatu krājumu ar simt jaunām grāmatām.

Piedaloties konkursā, skolēniem jāizvēlas kāda no trim tēmām, par kuru veidot stāstu: “Man tuva grāmata manas skolas bibliotēkā”, “Pasaule bez drukātām grāmatām”, “Grāmata ar raksturu”.

Dalību konkursā skolai jāpiesaka līdz šī gada 1. oktobrim. Skolas tiek aicinātas izvērtēt iesniegtos skolēnu darbus un projektam iesūtīt ne vairāk kā trīs labākos līdz šī gada 19. oktobrim.

Konkursā drīkst piedalīties 9.–12. klašu skolēni, kā arī profesionālo vidējās izglītības programmu audzēkņi. Skolēniem konkursā atļauts piedalīties individuāli vai komandās līdz trim cilvēkiem.

LA.lv