×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. marts, 2018
Drukāt

Pirmajā stundā pārdotas 12 654 biļetes uz Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem (7)

Foto - Ieva Čīka/LETAFoto - Ieva Čīka/LETA

Pirmajā Dziesmu un deju svētku biļešu tirdzniecības stundā jeb līdz 3.marta plkst.12 pārdotas 12 654 biļetes uz visiem Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem, aģentūru LETA informēja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

No visām pārdotajām biļetēm internetā nopirkts 41,51%. Elektroniskajā rindā uz šo brīdi iestājušies 69 240 cilvēku.

Uz 5.jūlijā Daugavas stadionā gaidāmo deju lieluzveduma “Māras zeme” ģenerālmēģinājumu līdz plkst.12 pārdotas 1356 biļetes, bet uz pašu lieluzvedumu 6.jūlijā un 7.jūlijā pārdotas attiecīgi 1817 un 2600 biļetes. Uz 7.jūlijā gaidāmo svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” ģenerālmēģinājumu Mežaparka Lielajā estrādē pārdotas 540 biļetes, bet uz pašu noslēguma koncertu 8.jūlijā – 5975 biļetes.

Vasiļjeva aicināja visus, kas pērk biļetes internetā, būt pacietīgiem, kā arī atgādināja, ka katrs pieprasījums “Biļešu paradīzes” interneta veikalam automātiski tiek uzņemts elektroniskajā rindā, par ko liecinās paziņojums uz ekrāna.

“Tiklīdz rindā būs pienākusi jūsu kārta, varēsiet veikt pirkumu. Ja būsiet izgājis no sistēmas un mēģināsiet tajā ieiet no jauna, zaudēsiet iepriekš ieņemtu vietu elektroniskajā rindā. Sekojiet uzrakstiem uz jūsu datoru ekrāniem! Laicīgi sagatavojiet maksāšanas līdzekļus, pārbaudiet kontu atlikumu, kartes, kodu kalkulatorus,” aicināja Vasiļjeva.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. LATVIAN CULTURAL AND POLITICAL IRONY 4-3-2018
  For the Latvian 100 years festival celebration concerts, 20,000 tickets were sold in the first couple of hours on Saturday. The determination of the people to attend the major concerts was amazing – some waited more than 48 hours in the queues at the ticket paradise ticket offices.
  This enthusiasm of the latvian nation to join as a united community to celebrate their culture and traditions reveals a paradox of the modern Latvian psyche. They come out of their hidden personal ways of life to share their joys of song and dance, once every 5 years apart from Jani and Summer Solstice. Then they retreat back to their old habits and ways of life, while in the intervening periods they show very little interest about members of their supposedly patriotic “Latvian” government playing a game of “russian rulette” about latvia’s future destiny.
  When the few true Latvian patriots in Saeima encourage the population to demonstrate against the injustice, corruption and fraud that is happening in Latvia, there is almost absolute silence – not even sad songs. When such freedom fighter speak out about these issues in public the numbers who seem to have any interest in such affairs is in the 100’s not the 1000’s.
  Of course we will hear the usual patriotic talks by President Veyonis and Prime Minister Kucinskis. However when the festivals are over, they will also retreat back to their offices and hope that Latvia’s corruption problems will disappear without them having to make bold and hard decisions that eliminates Russian-Latvian corruptive influences from all levels of Latvian politics and financial institutions.

 2. Nopirktas 12 000 biļetes pirmajā stundā – neticami lieliska aktivitāte! Uz valstī visa tik greizi notiekošā liekas neticama un pat apbrīnojama mūsu tautiešu dīvainā pašapziņas un pašaizsardzības līmeņa degradācija! Kad gadiem ilgi dažādi patrioti aicina tautu pamosties, pretoties kliķes visatļautībai un neslēptai varnešu nekaunībai, protestēt pret nenormālajiem un tautu žņaudzošajiem nodokļiem! Kad pret Āfrikas migrantu uzspiešanas politiku tika ļaudis aicināti protestēt, rezultāts bija izcili nožēlojams. Pie MK un pie Brīvības pieminekļa tad bija tāda vārga kustība, tikai pašas aktīvākās un labākas rīdzinieku daļas skaits knapi sastādīja ap 2000 cilvēku, bet te, redz, 12 000 stundas laikā, pat ierēķinot daļu spekulantus ar četrām biļetēm! Vissmieklīgākais, visnožēlojamākais, ka tā ir tieši latviskākā mūsu cilvēku daļa, kas parāda mūsu dzīvā spēka totālu panīkumu, ja tikai uz rāmu kultūras pasākumu, kurā, lai ierastos, nav vajadzīga nacionāla pašcieņa un drosme (kā bija 16.marta gājiena pirmsākumos, pirms tas tapa tik masveidīgs)! Kad nav jāaizstāv sevi, savus bērnus, savu tautu un tās nākotni, tad 12 000 neitrālo, vienaldzīgo un kolaborantisko masa nesas droši un nekavējoties! Uz ušakova „ļīgo, ļīgo” krastmalā, arī pāri 10 000 lumpeņu saskrien, komentāri lieki. Protams, Dziesmu Svētki ir kas unikāls un lielisks, un ļoti labi, ka tie ir tik populāri, bet …ja tas ir vienīgais pasākums, uz kuru nācijas zieds spējīgs izlīst no ērtajām migām, tad galīgi nav labi ar mūsu reiz ne tikai izglītoto, bet arī drosmīgo, izcilos senčus un sevi cienošo latviešu tautu!

 3. Lūk tā!

 4. Es stāvēju rindā 4 stundas,bet vienalga nedabūju biļeti uzNoslēguma koncertu.Lai nomierinātu nervus,aizbraukšu atpūsties uzTaizemi. Un priekš kam vajadzīgi šādi Dziesmusvētki,ja tie ir domāti tikai izredzētajiem?

 5. Met ârā no programmas ik pa brīdim….. zaudē rindu cilvēki ik pa brīdim. Nemaz nevar nopirkt. Tas viss ir cilvēku muļķošana : saglabājiet,nepārlogojieties…. gan jau ir neaizskaramie,kuri jau desmitiem biļetes pērk. Tādēļ tauta sēž stundām mistiskās vietuālās rindās…

 6. ir lielas problēmas ar pirkšanu internetā- izstāvot virtuālo rindu un tiekot līdz iespējai izvēlēties pasākumu (pogas “Pirkt”), tiek izdots paziņojums, ka lapa nav pieejama. Vienīgā piedāvātā iespēja ir pārlādēt lapu, kas, diemžēl, nozīmē nonākšanu rindas tālākajā galā ….

  • Jābūt stipri naivam, lai uzskatītu, ka biļešu tirdzniecība internetā ir organizēta veiksmīgi. Acīmredzot tie, kas sastādīja programmu, nav spējuši pietiekoši vispusīgi izvērtēt visu, kas bija darāms, un izvēlējušies diletantisku risnājumu, kurš, iespējams, nav pat nopietni testēts.

Draugiem Facebook Twitter Google+